Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
  1. #11
    Guest

    Default

    ai lasati mai baieti k stiu cateva pers care au luat ban doar pt k au enervat o anumita pers care sa dus frumusel si ia spus adminului ce si cum si hop ban....nu zic k unele pers nu meritau banul...da nici chiar asa...ban sa se dea at kand regulile sunt incalcate nu kand e suparat un pr al adminilor :P

  2. #12
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by WarrPrinces
    ai lasati mai baieti k stiu cateva pers care au luat ban doar pt k au enervat o anumita pers care sa dus frumusel si ia spus adminului ce si cum si hop ban....nu zic k unele pers nu meritau banul...da nici chiar asa...ban sa se dea at kand regulile sunt incalcate nu kand e suparat un pr al adminilor :P
    Poate ar fi mai bine sa dai si exemple concrete....daca tot faci acuzatii poate ar trebui sa iti sustii vorbele si cu dovezi.... dar nu-i asa ca te plictiseai si te-ai gandit ca ar fi mai interesant sa zici si tu ceva?

    Astept un raspuns in legatura cu ceea ce ai spus mai sus.

  3. #13
    Guest

    Default Re: o intrebare pt admini

    Quote Originally Posted by CapaT
    am observat ca se da ban...se verifica useru... si dupa un interval de timp se debaneaza...e corect asa?

    adik toti ce-i cu pile si tot felu de prostii..au voie sa incalce regulile...si apoi sa fie debanati...mi se pare o prostie.... gen NgGroups...doresc o explicatie din partea adminilor

    Hey Capat se da ban si chiar daca se scoate o face la un interval mare de timp ...... mie mi se pare normal oamenii mai iarta insa pt a 2 abatere ar trebuii ban permanent

  4. #14
    Guest

    Default

    NgGroups banat in ziua x a-2a zi debanat ti se pare interval mare de timp ? oricum... runda asta sa terminat... am dat doar un exemplu ... esenta acestui topic facut era de CapaT era sa nu se mai dea ban aiurea.. sa se controleze mai bine si sa dea ban o data si gata

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •