Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 146
  1. #11
    Guest

    Default

    => sp00ky face cat tot ha ))

  2. #12

    Default

    Buna gluma,n-am ce zice ) lol dar sa nu uitam...Au promis ca nu ma lasa sa iau nici 1RO nici Top5 inter insa sunt doar minciuni...app,VeVe ti-am demonstrat ca suntem peste echipa voastra de 3 jucatori (cum spui tu) HA roox (rofl)

  3. #13
    Guest

    Default

    plm...nu vreau sa ma bag ...dar HA stiti vorba aia " cat timp suntem la putere ciocu mic " (nu era vb de mn ) )

  4. #14
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    felicitari
    degeaba va certati. HA vs first spoky sport(lenes cum e el )
    in timp ce voi donati la straini ca sa fie ei in top in timp ce joaca romani, nu aveti nici un caracter. cu ce va ajuta strainii ? v-au ajutat vreodata ?
    felicitari inca o data cei 3 sexy boys

  5. #15
    Guest

    Default

    Felicitari Ptr. baieti ..

    @ Eyckel .. Ce face ?! Castiga HA ???

  6. #16
    Guest

    Thumbs down Oameni Virtuali

    Quote Originally Posted by M1tza View Post
    => sp00ky face cat tot ha ))


    La cat e de gras, nu ma mira, poza aia de la profil cu Spooky, el cat 2 elefanti scosi din fast food si in spatele lui 2 icoane si-o cruce, nu e o jignire, e realitatea din poza.

  7. #17
    Guest

    Default

    si ce vezi tu rau in 2 icoane si o cruce?

  8. #18
    Guest

    Default

    Bai asta..Raule RealBalegoasa...ce legatura are poza de la profil cu faptu k v-am facut de cacao ca in fiecare runda ? Si tu esti ca siku....cand n-ai idee ce sa raspunzi,raspunzi spunand numai prostii..Si ce daca ma ? Poate nu is cat tot Ha dar la jumatate din voi va scot crimsu din cap..Plm daca eu is gras dupa cum zici (La 1m 98..85 de kg..GmbH cum e ma ? Stii ceva ? Mori.

  9. #19

    Default

    Ce sa mai zici...deja trebuie sa fie inchis topicul,se ajunge in alta parte oricum,acum vorbeste invidia
    Sports

  10. #20

    Default

    Felicitari echipei pt top RO si #5 int! E un joc, deci trebuie sa-l tratam ca atare .. asadar, invinsii, trebuie sa stie sa piarda, chiar daca noi o facem cam des ... dar exista distractia jocului pana una alta ..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •