Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 146
  1. #21
    Guest

    Smile

    Felicitarile mele baieti! totusi lipseste Nssc??!

  2. #22
    Guest

    Default

    NssC isi are respectul din partea mea... si Alkoo insa nu pot sa trec la nume cine nu a jucat pana la sfarsit

  3. #23
    Guest

    Default

    unu din cei 2 ne-a futut 8kk heroina si alte multe droguri precum si jumate din banii unui gang de fort .. inca nu stim care .. deci

  4. #24
    Guest

    Default

    Uite unu pe care-l am la inima din Ha Totusi...cat se poate de sincer cat skill ati avut ? Sau cat ati donat...

  5. #25
    Guest

    Default

    Poate e rusinea prea mare sa zica skillul donat... au avut 150 de iepuri de 50k nu ti-e clar? =]] probabil runda #33 o sa joace tot cu iepurii aia a mai ramas ceva skill...

  6. #26
    Guest

    Smile

    in primul rand.. felicitari lui sports si echipei lui asta a fost.. mi-a parut rau ca de fiecare data knd joaca HA doneaza in loc sa joace doar pt ei.
    Vazand k au trecut cateva runde bune de knd un user romanesc nu a luat 1 inter.. nu mai bine faceti voi un team de 10 persoane sa zicem.. alcatuite din NoName si HA si sa luati 1 inter lejer?

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Eyckel View Post
    in primul rand.. felicitari lui sports si echipei lui asta a fost.. mi-a parut rau ca de fiecare data knd joaca HA doneaza in loc sa joace doar pt ei.
    Vazand k au trecut cateva runde bune de knd un user romanesc nu a luat 1 inter.. nu mai bine faceti voi un team de 10 persoane sa zicem.. alcatuite din NoName si HA si sa luati 1 inter lejer?
    ce prostii vorbesti ))

  8. #28
    Guest

    Default

    Este imposibil

  9. #29
    Guest

    Default

    ba chiar nu e nicio prostie

  10. #30
    Guest

    Default

    prostia fiind spusa la partea cu HA si 1 int

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •