Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 146
  1. #41
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Eyckel View Post
    in primul rand.. felicitari lui sports si echipei lui asta a fost.. mi-a parut rau ca de fiecare data knd joaca HA doneaza in loc sa joace doar pt ei.
    Vazand k au trecut cateva runde bune de knd un user romanesc nu a luat 1 inter.. nu mai bine faceti voi un team de 10 persoane sa zicem.. alcatuite din NoName si HA si sa luati 1 inter lejer?

    Cu cine vrei sa joc? Uita-te la profil la HA ce au scris. Crezi ca daca erau cum am fost noi sa ne vedem de treaba si sa nu ne atacam ramaneau pe 5 international? De fiecare data cand am donat la altii a fost ptr ca lumea care se bate la Locul 1 Romania sunt toti curve. Si o curva merita tratata cu spatele. Acuma sa nu-mi spuneti mie ca nu va statea bine cu inca 3kk forta ca sunteti cei mai mari mincinosi. In loc de locu 5 sa fi avut locul 3 ? Cum era? Oare cadeati de naspa? Dar asta e ce sa-i facem pana la urma. Comportamentul unora lasa de dorit. Si cand o sa stie vrunu sa se comporte civilizat atunci o sa jucam ptr conturi care lupta ptr Romania si care vor ceva. Nu genu de oameni care iti infig cutitul pe la spate, care se afirma prin munca celor de care s-au rugat zile intregi sa le dea skill. Profilul lu sh0b0lanu cu discutia cu F1rst spune totul despre acesti idoli pe care ii venerati zi de zi pe tc. Repet : Cand cineva se va gandii sa faca ceva ptr topul romanesc si sa nu fie curva cum sunt altii, ne gasiti pe messenger. Si nu cred ca vrunu de la noi din echipa va spune : NU.

  2. #42
    Guest

    Default

    asa e gmbh, sunt de accord

  3. #43
    Guest

    Default

    ce sa intamplat cu Crimasters?)

  4. #44
    Guest

    Default

    au banat 3 din top20... regret acum ca nu am facut +150k resp ) ahhh..

  5. #45
    Guest

    Default

    Rectific Felicitari pt top4

  6. #46
    Guest

    Default

    Tot ce-i posibil in crimsu asta.... e bine si Top4 ) lol

  7. #47
    Guest

    Default

    Cn stie , daca ai pile la M iei si 3 ..scoate el motiv de ban ...deci se poate si 3 )

  8. #48
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by M1tza View Post
    Cn stie , daca ai pile la M iei si 3 ..scoate el motiv de ban ...deci se poate si 3 )
    Aici ati ajuns ? Sa va rugati de admini sa-i baneze pe aia din fata voastra ca sa urcati in top ? Penibil, urat din partea voastra ca JUCATORII CEI MAI TARI DIN ROMANIA sa stati la mana unui Admin care poate sa va decida soarta.

  9. #49
    Guest

    Default

    AUuu =)))) uite ba aici gras prost ) Mytza a zis doar,asta nu inseamna ca trebuie sa vorbesc cu cineva sa urc in top oricum,sunteti niste donatori ba,ALL ROUNDS! baga bine la cap grasutzule

  10. #50
    Guest

    Default

    GmbH TI-a zis cineva ca esti penibil ?!!! Dai sfoara prin tara sa cauti loguri sa ne faci de cacao )) Nu tre s ane batem noi joc de tine,vad k iti bati tu singur.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •