Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37

Thread: 33 te YeniLik ?

Guest

sende güvenli hesap kullan ban yeme sermet =) bak bu kimse güvenli hesap kullanmıcak gene bende rapor edicem adam gibi oynayın ban yemeyin sizde napam güvenli hesap kullanmadığını düşündüğüm herkesi rapor edicem bak burdan diom ona göre şimdiden önleminizi alın

Guest

Quote Originally Posted by SeRmet View Post
    Burak, Şimdi Gazel OkumayaLım Birbirimize. 32 de Neler Oldu Biliyoruz. Aynısını Bu Sezonda Yapıcaksın Onuda Biliyoruz (: Seni Şikayet Etmem Neyi Değiştirir ki ? Vanessa ya mı Şikayet Ediyim Seni ? (: Seni Mod.Luktan Alır mı ? Yoksa Daha FazLa mı Görev Verir, TR de Dt Dışında KasanLarı BAN La Diye Hea ? (: Bu Sezon Herşeyi Görücez İşte Burak BAN Adım Gibi Eminim Attırcaksın ki o BAN Benim Account uma Olucak. O Zaman Vanessa Umrumda Olmaz
    Güvenli hesap kullan ban yeme attıgımız banların hepsi haklı banlar emin ol haksız ban atılmaz kimseye

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon View Post
    sende güvenli hesap kullan ban yeme sermet =) bak bu kimse güvenli hesap kullanmıcak gene bende rapor edicem adam gibi oynayın ban yemeyin sizde napam güvenli hesap kullanmadığını düşündüğüm herkesi rapor edicem bak burdan diom ona göre şimdiden önleminizi alın
    Aynen bende güvenli hesap kullanmayanları rapor edecegim nezamanki herkez güvenli hesabı kullanmaya basladımı ozaman emin ol tr de banlar duracaktır

Guest

Hala Laga Luga Aykut ! HaLa GüvenLi Kullanın Diyosunuz. Bak Sende Diyosun, GüvenLi Hesap Kullanmadığını Düşündüğüm Herkezi Rapor Edicem Diyosun. Ortada Kesin Bişey Yok, Sen Rapor Edersin Burak'a. Burak Zaten Dünden Razı DT Dışında Birini BanLatmaya. Oda Gider Vanessaya SöyLer. BAN AtıLır. Ama Kesin Yargı Kullanın Bu DurumLarda. Yok " Ben OnLarın Trusted Kullanmadığını Düşünüyorum, Hadi BAN AttıraLım " Diye Bişey Olmaz

Guest

Hala Laga Luga Aykut ! HaLa GüvenLi Kullanın Diyosunuz. Bak Sende Diyosun, GüvenLi Hesap Kullanmadığını Düşündüğüm Herkezi Rapor Edicem Diyosun. Ortada Kesin Bişey Yok, Sen Rapor Edersin Burak'a. Burak Zaten Dünden Razı DT Dışında Birini BanLatmaya. Oda Gider Vanessaya SöyLer. BAN AtıLır. Ama Kesin Yargı Kullanın Bu DurumLarda. Yok " Ben OnLarın Trusted Kullanmadığını Düşünüyorum, Hadi BAN AttıraLım " Diye Bişey Olmaz
    Bu güvenli hesap raporları kontrol edilip ban atılıyor

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Bu güvenli hesap raporları kontrol edilip ban atılıyor
    Kesin ÖyLedir. Geçen Sezonda Bizim Account a BaLıkesirden GiriLmişti di mi ? ÖyLe Diyodunuz !

Guest

Kesin ÖyLedir. Geçen Sezonda Bizim Account a BaLıkesirden GiriLmişti di mi ? ÖyLe Diyodunuz !
    Girilmişki ban yediniz

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Girilmişki ban yediniz
    Allahını Seviyosan Yapma Abi ya. GiriLmiş ki Atmışız Diyosun

Guest

kimse kontrol etmeden kesin yargıda bulunamaz ben buraga rapor etmem o süreyi uzatır benim için direk adminlerin skypeları var mororus afuna hemen hemen tüm crewin iletişin adresi var unutma bende crewdim bi ara onun için forumla ugrasmama gerek yok direk skypedan birebir rapor ederim yani ve bana msnde sorup sana bu olayı anlattım nasıl kontrol ettiklerini tmm o zaman deyipde burda geyik yapma bana oke ? yani msnde başka burda milletin önünde başka olmaz diğerleri gibi değerini düşürme her yerde bir ol sermet özelde başka konusup buraya gelip sizin tayfanın gözüne girmek yada bize saf almış gibi kendini gösterip onların gözünde kendini yüceltmeye çalışma en azından bunu bana yapma ha cok süphen var acarsın bi skype alırsın yanına tolgayı yapılan banları tek tek crewlere sorarsın niye attınız neye göre attınız die tmm al yanına ingilizce bilen güvendiğin bi adam git skypeda ban atanlarla konus sonra bana gel de ki haksız yere ban atmıssınız herseyi geçtim peki vanessa HAYAL edelim benim tarafımı tutuyor. hesapları sadece vanessa kontrol etmiyor tüm abuse ediyor vaness yanlıs ban atsa diğerleri susacak mı neyse al yanına bi adam güvendiğin ac skype konus ama daha abuse nedir nasıl işler neye göre kontrol eder nasıl kontrol eder bunu bilmeden gelip burda geyik yapma Bana..

Guest

kimse kontrol etmeden kesin yargıda bulunamaz ben buraga rapor etmem o süreyi uzatır benim için direk adminlerin skypeları var mororus afuna hemen hemen tüm crewin iletişin adresi var unutma bende crewdim bi ara onun için forumla ugrasmama gerek yok direk skypedan birebir rapor ederim yani ve bana msnde sorup sana bu olayı anlattım nasıl kontrol ettiklerini tmm o zaman deyipde burda geyik yapma bana oke ? yani msnde başka burda milletin önünde başka olmaz diğerleri gibi değerini düşürme her yerde bir ol sermet özelde başka konusup buraya gelip sizin tayfanın gözüne girmek yada bize saf almış gibi kendini gösterip onların gözünde kendini yüceltmeye çalışma en azından bunu bana yapma ha cok süphen var acarsın bi skype alırsın yanına tolgayı yapılan banları tek tek crewlere sorarsın niye attınız neye göre attınız die tmm al yanına ingilizce bilen güvendiğin bi adam git skypeda ban atanlarla konus sonra bana gel de ki haksız yere ban atmıssınız herseyi geçtim peki vanessa HAYAL edelim benim tarafımı tutuyor. hesapları sadece vanessa kontrol etmiyor tüm abuse ediyor vaness yanlıs ban atsa diğerleri susacak mı neyse al yanına bi adam güvendiğin ac skype konus ama daha abuse nedir nasıl işler neye göre kontrol eder nasıl kontrol eder bunu bilmeden gelip burda geyik yapma Bana..
    Aykut ! Bu Oyunu Ne Kadar Biliyosan, Emin Ol o Kadarda Ben biliyorum. Oyunu Bana AnLatma.. BAN GerekçeLeri Zaten KuraLLarda Yazıyor. Ama Gerekçesiz Ban ATIYOSUNUZ.. Hea Kafanızda Bi Kurgu Kurmuşsunuz, Trusted Trusted Diye OrtaLıkta DoLanıp Ona Ban Buna Ban Diyosunuz. Bunun Garantisi Olması Gerekiyor Kardeşim. Ben SenLe Konuşurkende Sana SöyLedim BunLarı.. Bana YoLLadın Bi Link, IP Adresi GiriLio Oraya. IP Adresinin Hangi iLe BağLı Olduğu BeLLi Oluo. Buna Ne Vanessa nın Ne de Zed in Hakkı Yok, Kimseye Suçu Bi ŞekiLde İspatLanmadıkça Ban AtıLamaz. Ama CrewLer Sadece Member Lara Kural KoymuşLar. KendiLerinede Kural KoymaLarı Gerekiyor ve Bu KuraLLarın En Başında AttıkLarı Ban ın Gerekçesini Attığı Kişe BiLdirmesi Gerekir.. Yoksa Crew Kendi Şeyinin Keyfine Göre Ban Atar. Veyahutta DT nin Kastığı Bi Sezon Burak DT ya Rakip Çıkmasın Diye Ban Attırır. Gerekçe ? - Trusted ! Kanıt ? - Bilmem ne Sitesine Gir IP Yaz İl Çıkıyo. Bu Mudur ManteLite ? HeLaL Olsun Çizipte Üstünde Yürüdüğünüz Yolu Seçtiğiniz İçin