Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 55

Thread: Sezon #33

Guest

Yerine Göre Kredi. Garantisi Yok Ama. BU Soruya Burak veya Emre Cevap Verse İyi Olur :P

Guest

TESEKKÜRR EDERİM SERMET KARDESS bir gün olur da modelatorr seçimlerii olursaa oy werebilirim sana

Guest

İyi. Bende o Zamana Kadar İngiLizce Pratiği Yapıyım Bari

Guest

sen hele bi tr de 1. ol da verilince görürsün zaten

Guest

mod secimi mi modları oyuncular secmez crew liderleri secer sanki bana yerel yada genel secim yapıo hakjdhjadjjkah

Guest

Tribalenfeksiyon kardesss olmazzz diyee bişey yok ... ne zamanki DT oyunu bırakır.. ne zaman ki all eyes on me çetesi türklere karleslik yapmayı bırakır...
    ne zaman ki hacamatlar grubu ikili oynamayı bırakırsa gayet rahat derece yaparızz... meraklanma kardesimm...

Guest

eSpiri anlamıosanızz bişi yapamayıss biladerr yafff

Guest

bizim deil as oyuncuları yedek kadroyu gecemezsiniz ki :O neyse önemli olan biz oyundayken geçmek ve sizde kardeşlik yapın beraber kasın olun 1. kim oldugunuzu bilmioyurm ama bu oyunda birbirinize destek cıkmazsanız bi yere gelemezsiniz ve dt bıraksa old var btm var bt var carizmatik silancer var yani unut o işi sadece kendinizi geliştirmeye bakın

Guest

ama yine de haksız olduğumuu söyleyemiosunn biladerr...

Guest

yukardada zaten 1. olamazsın demedim ki hele bi ol olunca görürsün dedim ama tabi olmak içinde güçlü bi kadron gerek bide seni seven insanlar