Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 55

Thread: Sezon #33

Guest

Quote Originally Posted by TRAKYALI22 View Post
    bir sorum olacakk... hangi başarılarda madalya-çelenk veriliyo..? ilgilenirseniz
    sevinirim
    çelenk yok madalya sezon sonunda kurulan en büyük ceteye girersen kendi ülkende 1. olursan verilir. Birde kupa veriyolar onu almak için dünya listesinde ilk 3 yapman gerek.

Guest

Olur Olm Olur. Çocuğun Hevesini Kırma Amk Oy Kullancak Eleman İşte

Guest

Türkiye de başarı yaparsan ne weriolar
    Türkiye'de başarılı olursan Fahri Vatandaşlık Vizesi kazanıyorsun, Türkiye'den önce seni Avrupa Birliğine alıyorlar Şaka bi' yana Türkiye'de birinci olursan Madalya veriyorlar. Ama kendi ülkende çete birincisi olmanın bir getirisi yok.

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon View Post
    senin hakkın öok kötü seyler düşünüom valla sermet özel fantazilerime alet edicem seni
    Aykut Aykut Aykut ! Beni Kazanmak, Kendi Kötü Emellerine Alet Etmek o Kadar Kolay mı Sanıosun ? Beni Ne PezevenkLer Ne İş Adamları Kötü Emellerine Alet Etmek İstedide Ben Getmedim

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon View Post
    hacamatlardan iş cıkmaz bence tanımıyorum ama adlarını bilen duyan yok bi gecen sezon forumda birilerini gördüm o kadar alleyeonme fena deildi bu sezon kendi fklarını kurdular geçde olsa biraz daha kendilerini geliştirirlerse daha iyi kasarlar
    Bence de Hacamatlardan iş çıkmaz

Guest

Tribalenfeksiyon kardesss olmazzz diyee bişey yok ... ne zamanki DT oyunu bırakır.. ne zaman ki all eyes on me çetesi türklere karleslik yapmayı bırakır...
    ne zaman ki hacamatlar grubu ikili oynamayı bırakırsa gayet rahat derece yaparızz... meraklanma kardesimm...
    Hacamatlar grubu ikili oynamadı ama ikiye bölündü. 10 kişilik bir çeteydik, itiraf etmeliyim ki sezon ortasında zar zor Al Capone yapabiliyorduk. Sonradan çete üyelerinden biri kuzenimi de dahil edelim dedi. JesusBack'de bize katıldı. Ben işim dolayısıyla Milas'daki şantiyeye gittim 1 haftalığına. Giderken de çeteyi geliştirsin diye benim şifreyi de Head'a verdim. Bu JesusBack denen arkadaş da gaza gelmiş "3 hesap daha açayım da 14 kişilik soygunu yaparız, bir gecede KS yaparım bu çeteyi" diyerek Head'den ve diğerlerinden şifreleri almış. Tabi değil bi' gecede, ben dönene kadar 8 gün geçmesine rağmen hiçbirşey becerememiş, hatta habersiz uyuşturucu satmış en kelepir zamanda. Döndüğümde gördüm ki herşey allak bullak olmuş.

Aslında niyeti kötü değilmiş de, gaza gelmiş. KS'yi beceremeyince de bozulmuş. Durum bundan ibaret dolayısıyle. Arkadaşlar çıkaralım dedi, ama ben herşeye rağmen emeğine saygı gösterdiğim için çetede tuttum. O da artık çetenin üyesi ama bi' daha gaza gelmemesi şartıyla...

NOT: SIKICI BIR YAZI OLDU AMA BILINMESINI ISTEDIM...

Guest

Quote Originally Posted by redflashs View Post
    Türkiye'de başarılı olursan Fahri Vatandaşlık Vizesi kazanıyorsun, Türkiye'den önce seni Avrupa Birliğine alıyorlar Şaka bi' yana Türkiye'de birinci olursan Madalya veriyorlar. Ama kendi ülkende çete birincisi olmanın bir getirisi yok.
    redflash kendi ülkende cete 1. si olmanın getirisi olsaydı emin ol topğ gg diye bişey kalmazdı

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

redflash kendi ülkende cete 1. si olmanın getirisi olsaydı emin ol topğ gg diye bişey kalmazdı
    O zaman bizim gibi beceriksizlere ne olacak? Hiç olmadı Crimcity'nin Altın Anahtarı'nı versinler...

Guest

Umarım yeni Sezon Her Kes İcin qüzel olur Bu sezon ki qibi orospuLuKlar oLMaz..

Guest

Türkiye'de 1. oLursan ise madaLya werioLar sérmet unutmush