Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 78
  1. #1
    Guest

    Exclamation timpul itzi va vindeca ranile si itzi va sterge incet povara acestei amintiri

    fratzilor.. runda asta a fost cu ghinion pt HA ca nu a fost vreme.. la fel si pt Zaka...se putea mult mai mult...s-au apucat tarziu...iar in ce priveste discutzia fiecare avetzi cate un surub lipsa .. nu e nimeni perfect...dar unii au jucat la 2-3 zile cate o ora (Siku) nu au stat 24 cu 23:59 online...(faranume) se cunoaste cine e...ganditziva cum reusea sh0b0lanul sa stranga mereu echipa...acum biroo isi face gangul in fiecare runda...iar unde romanii au echipa te potzi astepta la un tradator mereu.. pt ca rivalitatea il provoaca si il orbeste...(de ce sa nu moara si capra vecinului ??)

  2. #2
    Guest

    Default

    Ce vorbesti ba....HA din primele zile au spus "Avem sanse sa prindem top5 inter" asa ca....nu mai vorbiti daca nu stiti am vorbit cu cineva care a jucat pe contul ala si stiu mai multe asa ca nu a fost ghinion,ci PROSTIE

  3. #3
    Guest

    Default

    beleaua este ca daca se gasea cineva cu bunavointa..acum era cont romanesc in top3..pacat

  4. #4
    Guest

    Default

    Cheferistule..daca te intreb cine a jucat pe noname zici 2 persoane macar ?

  5. #5
    Guest

    Arrow

    da mai dar cine a avut treaba cu nn...?? e vb de tradare si invidie...daca se face cont de top int.. sa nu se faca pe mainul nn sa faca un cont 3-4 care sa stie si e-mail si pass de la e-mail...cum au facut NiceGirlsZaka...sa nu se mandreasca altul peste 2 runde ca are medalie si cupa la profil pe spatele a 10-15 jucatori...ca unii sunt infometatzi...

  6. #6
    Guest

    Default

    Nu mi-ai raspuns...reformulez.Ai habar cine a jucat pe noname ? Sau iti explic eu ?

  7. #7
    Guest

    Arrow

    zimi o perioada.. cand si itzi zic cine a jucat.. sa vezi ca stiu...

  8. #8
    Guest

    Default

    Ce perioada ? K is aceiasi membrii pe noname..eu vb de runda asta.Dar vad k nu intelegi

    Gunoaiele care ne-au tradat is aia care au castigat Locul 1 international.De ajuns ?

    2kk skill furat in ziua 60.

  9. #9
    Guest

    Default

    am habar si stiu si cand ai luat milkul de la joker si nu a fost pus de s0b0lanul cum crezi tu.. iar daca ar mai juca membrii vechi din RA nu ai prinde nici top 3 ro...ca nu ai avea cum.. si amintestetzi cu ajutorul cui ai luat primul top 5 int... ca tot sh0b0lanul a fost si acolo si te-a ajutat ca erai roman...joker tzia demonstrat...venea un vapor dar nush ce vapor...cand a ajuns la 12 k au intzeles multzi ca e gata a 3a oara milk nn in 2 runde...bravo echipei...acum 2 runde cand ai luat milkul ala dragutz tovarasul spuky te trimis pe val...dar lasa camultzi stiu...joker stia ca ia 1 si fara tine.. si a vrut sa itzi demonstreze....

  10. #10
    Guest

    Default

    nu e 2kk skill lasa vraja asta ... de unde 2kk in ziua 60 cand nu avea nimeni peste 1kk atunci povesteste realitatea nu vrajeli ca nu tzine

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •