Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 78
  1. #51
    Guest

    Default

    ba mai lasa-ma cu joker al tau ca nu ai habar ce vorbesti !!!


    joker a facut un gang de ac si a dat 200 de mil singur pana in ziua 60

    echipa de joc era :

    wum1 , sp00ky , goorilazz , bambeq , hooliganlegia si eu !

    joker vana cu skillu nostru

    iar 75 % din tot skillu care il aveam NOI TOTI LA UN LOC era facut de NONAME pentru ca doar noi dadeam milkuri , easy4us cumpara skill si puneau nomex cel mult

  2. #52
    Guest

    Default

    oricum...NoName munceste mult in jocul asta pacat ca au incredere in toti,dar sunt sigur ca nu o sa mai fie asa (daca mai joaca)

  3. #53
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sports4BacK View Post
    F1rst...nu are rost sa le explici cel putin,nu unora care nu joaca ca sa stie ce inseamna 2kk sau 20k :P
    Pffff marele jucator sports care e prima oara cand il vad sus, si bineinteles ca singur nu poate ). Auzi ma shports numai vb de altii ca in ziua 60 nici nu stiai ce sa faci. Dupaia te-ai bagat cu nssc si alkoo. Dupaia Alkoo s-a lasat de crims ca sa-si faca blog. Si dupaia tu ai luat-o singur, ca nu iti convinea cu nssc doar voi 2. Macar ala e facut sa dea fk`uri dar tu mai mult de 4 conturi nu cred ca duci. Si dupaia cand s-a anuntat ca vine Ketamina te-ai bagat cu NoName. Deci nu comenta tu ca esti mare jucator si ai jucat in aceasi formula de la inceput. Sa va fie draq rusine. Zilele astea ati facut din forum un CHAT si v-ati PUPAT IN FUND UNUL PE CELALALT cu laude. Creati conturi si veniti pe forum si va pupati singuri in fund.
    Shortz oare cum oi juca singur? ca pe spuci l-am vazut ca nu poate prea multe.
    Hai ca v-am mai dat un motiv sa comentati in vro 2-3 pagini de posturi pe topicu asta.

  4. #54
    Guest

    Default

    Atty ai ajuns sa pupi tot HAu' in c*r ?

  5. #55
    Guest

    Default

    esti de geaba ronson... eu nu am avut nimic cu nimeni doar ca am asistat la anumite chestii u vb de pupat in cur.. cand ar trebui sa taci...nu ma faa ca nu am vreme sa dau atentzie la totzi sau toate..

  6. #56
    Guest

    Default

    Gmbh...fac pariu ca duc MULT mai mult decat tine asa ca vezi-ti de treaba ta cu mancarea,berea si manelele Eu nu am propus nimik sa joc cu F1rst si Sp00ky,dar au vrut sa joace cu mine ca sa nu luati "voi" 1 ro.daca nu stii,te rog nu mai da din gura ca slabesti

  7. #57
    Guest

    Default

    Ba gumibah...recunosc ma k nu pot sa joc singur,nu-mi place..dar avand echipa mea vs echipa ta...va facem la orice ora din zi si noapte sa donati skillu cum faceti de fiecare data cand numai aveti sanse A luat cineva locul 1 international sau 1 ro de la andersen incoace ? Fara donatii fara nimic. Si cred k si andersen a avut donatii ca sa ia 1.Cred k tu gandesti cu burta nu cu capu` . Hai ma vezi-ti de aia 150 de iepuri si iti mai fac si eu 50 Sa ai 200 ce plm..8kk ) Poate faci vreo afacere buna cu zaka . Hai cura de slabire placuta.
    Last edited by NNx21; 02-12-2009 at 11:13 PM.

  8. #58
    Guest

    Default

    gata ma terminati ce dreaq ... a trecut gata

  9. #59
    Guest

    Default

    ) Stai ca vine alta ) (runda)

  10. #60
    Guest

    Default

    of la naiba ) va roade invidia pe tat ca aia in 60 zile crims facura ce ati planuit voi toata runda

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •