Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 78 of 78
  1. #71
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    auhahahahah , sunteti tari )))))))))))))))))

  2. #72
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Cand citesc titlul acestui topic ma bufneste rasul. Topicul il las "for fun" ca sa se amuze si altii de ineptiile debitate aici.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #73
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Cand citesc titlul acestui topic ma bufneste rasul. Topicul il las "for fun" ca sa se amuze si altii de ineptiile debitate aici.

    xxx (3/19/2009 3:33:37 AM): timpul itzi va vindeca ranile si itzi va sterge incet povara acestei amintiri
    xxx (3/19/2009 3:33:38 AM): moama
    xxx (3/19/2009 3:33:40 AM): ce e asta coaie
    xxx (3/19/2009 3:33:48 AM): s a transformat forumul in emo forum ?

    Nu esti singurul =)))...

  4. #74
    Guest

    Default

    . . . . . . . . . . . bv bv

  5. #75
    Guest

    Default

    HA...ha ha ha...E bine sa pui suflet in tot ceea ce faci ,dar nici chiar asa.Nici macar eu nu puteam fi atit de patetic...
    P.S. :Te stiu baiat citit ,asa ca sint sigur ca nu o vei lua ca pe o jignire .

  6. #76
    Guest

    Default

    Unde căc#t mai e atâta vorbărie pentru nimic?!
    Mari jucători...băgaţi o dată la două zile o chifla la stomac (nu că n-aţi avea ce mânca), faceţi duş o dată la două săptămâni şi daţi spargeri, cumpăraţi skill, daţi milk, daţi spargeri, cumpăraţi skill, daţi milk.

    P.S.: Va mai ajunge un român în top trei când va întelege că ce-am zis mai sus nu e suficient...şi că skillul luat de la alţii (prin orice metode) face diferenţa.

  7. #77
    Guest

    Default

    ha ? ma sh0b0 se poate si fara donatii daca se joaca pro vremurile s-au schimbat

  8. #78
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    19-03-2009 -> 03-04-2009 asta se cheama necro thread.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •