Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Angry Do Adminów z Beta TC - problem z rabunkami

    Może by tak ktoś się pofatygował i zrobił coś z tą Beta. Nie można robić rabunków (podobno tylko w gangu można). Przecież tak się nie da grać!!!!!!!!!!!!!!!!

    Najwyższa pora coś z tym zrobić!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Beta nie jest do gry, beta jest od testowania nowości, testowania gry, w celu wychwyceniu wszyskich błędów i uniknięcia ich w normalnej wersji gry.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Dodam, że jest specjalny temat do raportowania bugów...
    http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=3582
    oczywiscie po angielsku
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  4. #4
    Guest

    Angry

    Quote Originally Posted by FasoL View Post
    Beta nie jest do gry, beta jest od testowania nowości, testowania gry, w celu wychwyceniu wszyskich błędów i uniknięcia ich w normalnej wersji gry.
    a Twoim zdaniem na czym polega testowanie????????? chyba na grze.
    A póki co - to grać się nie da !!!!!!!!!!

    Nie każdy musi znać angielski. Od tego są moderatorzy - żeby pomagać. Nieprawdaż???????

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bond28 View Post
    a twoim zdaniem na czym polega testowanie????????? Chyba na grze.
    A póki co - to grać się nie da !!!!!!!!!!

    Nie każdy musi znać angielski. Od tego są moderatorzy - żeby pomagać. Nieprawdaż???????
    bond ma racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    My chcemy bete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by Bond28 View Post
    a Twoim zdaniem na czym polega testowanie????????? chyba na grze.
    A póki co - to grać się nie da !!!!!!!!!!

    Nie każdy musi znać angielski. Od tego są moderatorzy - żeby pomagać. Nieprawdaż???????
    Weź jeszcze więcej wykrzykników zamieść w swojej następnej wypowiedzi to zdobędzie ona trochę na wyrażeniu emocjonalnym xD Moderator ci pomógł - powiedział do czego służy beta, a to jak ją ktoś wykorzystuje to już jego sprawa. Jeżeli służy ona do testowania to nie służy jednocześnie do grania ,aż do tego stopnia w którym angażujesz się tak jak w normalnej rundzie TC. Jeżeli wystąpił jakiś błąd - tzn. że coś jest nie tak i trwają usprawnienia - moderator ci w tym nic nie pomoże.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Wersja_beta
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xDanseMacabrex View Post
    Weź jeszcze więcej wykrzykników zamieść w swojej następnej wypowiedzi to zdobędzie ona trochę na wyrażeniu emocjonalnym xD Moderator ci pomógł - powiedział do czego służy beta, a to jak ją ktoś wykorzystuje to już jego sprawa. Jeżeli służy ona do testowania to nie służy jednocześnie do grania ,aż do tego stopnia w którym angażujesz się tak jak w normalnej rundzie TC. Jeżeli wystąpił jakiś błąd - tzn. że coś jest nie tak i trwają usprawnienia - moderator ci w tym nic nie pomoże.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Wersja_beta
    kubak9111 - Dzięki za poparcie Od razu widać, że wiesz o co mi chodzi

    xDanseMacabrex -
    To tak jak byś dostał samochód do testowania - tylko, że zapomnieli dorzucić koła, kierownicę itp. - i mówią "ten samochód jest do testowania, proszę go testować". - dalej będziesz taki mądry?

    Ponawiam zapytanie: Jak można testować wersję beta - skoro tam nic się nie da zrobić?

  8. #8
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Ja nie próbuje jak to sam opisałeś "być mądry" tylko stwierdzam fakty - wcześniej rabunki działały, teraz nie działają czyli coś musieli wprowadzać i teraz muszą popracować nad tym aby usprawnienia były kompatybilne z resztą kodu. Jeżeli coś nie będzie działać dłuższy czas to chyba na ich szkodę, że coś nie zostanie dokładnie sprawdzone więc nie wiem w czym jest problem (no chyba ,że grasz całą edycję w becie).

    Więcej pisać nie będę bo wyjdzie ,że jestem natrętny
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xDanseMacabrex View Post
    Ja nie próbuje jak to sam opisałeś "być mądry" tylko stwierdzam fakty - wcześniej rabunki działały, teraz nie działają czyli coś musieli wprowadzać i teraz muszą popracować nad tym aby usprawnienia były kompatybilne z resztą kodu. Jeżeli coś nie będzie działać dłuższy czas to chyba na ich szkodę, że coś nie zostanie dokładnie sprawdzone więc nie wiem w czym jest problem (no chyba ,że grasz całą edycję w becie).

    Więcej pisać nie będę bo wyjdzie ,że jestem natrętny
    Teraz napisałeś od rzeczy
    Szacuneczek
    a tak na marginesie - grywałem w Bete całą rundę i to nie jeden raz. Ale widać - szkoda czasu, lepiej chyba poczekać na normalne TC.

    Pozdro i nie obrażaj się na ton mojej poprzedniej wypowiedzi

  10. #10
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Nie biorę takich rzeczy do siebie Dlatego też odpisałem ponownie xD A co do grania całych edycji w becie to już chyba decyzja indywidualna. Jeżeli ktoś się zdecyduje na takie posunięcie, musi być świadom że takie sytuacje mogą występować dość często. Pozdro.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •