Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: Krediti

  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default Krediti

    shiptar hoce kredite.... smeshan je

    Sh0TTa [ID: 11151947]
    2009-02-13 21:34:50
    play fear just give me c.r.e.d.i.t.s that belongs to me ok

    Sh0TTa [ID: 11151947]
    2009-02-13 21:33:33
    why you dont give me c.r.e.d.i.t.s that I win round 32 ? if you dont give I will tell development crew

  2. #2
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default :)

    Video sam napravio sam ovaj Exot1c account ajde prihvati me na crims ili dodji na msn!

  3. #3
    Guest

    Default

    nije tvoja obaveza da mu dajes kredite .... to je tvoja dobra volja ne znam zasto on misli da njemu bilo sta pripada

  4. #4
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default hahahha

    Quote Originally Posted by LakiLuciano View Post
    nije tvoja obaveza da mu dajes kredite .... to je tvoja dobra volja ne znam zasto on misli da njemu bilo sta pripada


    Ma shiptar dokazuje koliko zna o ovoj igri, A kao fol on je igrao kad je pobedio ma igrao je kurac nishta on nije uradio ja garantujem videcemo ovu rundu shta ce da uradi DEBIL!
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

  5. #5
    Guest

    Default kredit

    Možete li mi reći kako da dopunim kredit sa telefona, pošto se ne mogu snaći.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    84

    Default

    Quote Originally Posted by hemis View Post
    Možete li mi reći kako da dopunim kredit sa telefona, pošto se ne mogu snaći.

    Mozesh preko poruka 230 din valjda 20 kredita tako neshto napravish samo onebip account i picish sve ti je tamo objasnjeno na srpskom ne razumem shta je nejasno...
    This is 10% luck, 20% skill,15% concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% reason to remember the name!(Exot1c)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •