Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: Kredyty....

  1. #1
    Guest

    Default Kredyty....

    Mam pytanie, po raz pierwszy kupuje kredyty przez karte platniacza (BZWBK) i tutaj jest moje pytanie, jak dlugo czekac trzeba zeby pojawily sie na koncie (kredyty)?
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie, patrząc na to jak to wygląda w praktyce.
    Większość graczy doładowuje swoje konta poprzez sms, więc nie wiem czy ktoś się zgłosi i opowie jak to było w jego przypadku.

    Jednak jak by spojrzeć na całą sprawę dość racjonalnie to przynajmniej moim zdaniem kredyty powinieneś dostać w odstępie max. 24h po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie właściciela.

    Ile to będzie dokładnie trwało? Nie mam pojęcia.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  3. #3
    Guest

    Default

    Ehhh... no nic, myslalem ze bedzie tak jak przy sms'sie xD
    Najwyzej poczekam te 2-3 dni, w koncu mi sie nie pali :P

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Ja osobiście jeszcze kredytów na TC przez transfer nie kupowałem, ale z doświadczenia wiem że jak płaciłem transferem w dużych serwisach typu grono.net, orange.pl itp to dostawałem swoją należność błyskawicznie .. po paru sekundach/minutach.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  5. #5
    Guest

    Default

    Dostałem e-maila z potwierdzeniem udanej transakcji, ale kredytów ani widu, ani słychu ;/
    EDIT: Temat do skasowania/zamkniecia, kupilem jeszcze raz i dostalem poprzednie i terazniejsze kredyty.
    Last edited by diablo102; 02-15-2009 at 01:33 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •