Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens,greece
    Posts
    198

    Default Round 42 : ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΑΙΕΣ ΚΑΙ BUGS

    Opios exei provlima me thn shmaia tou i me bugs.. parakalw na grapsei plhrh stoixeia :

    -ID logariasmou
    -nickname
    -xwra sthn opoia brisketai gia na parei thn katallhlh shmaia

    efxaristw
    Last edited by koykoyloforos; 09-30-2009 at 10:56 PM.

  2. #2

    Default

    Hi egw prosopika den exw problima me tin simaia moy alla auto pou 8elw na episimanw einai oti blepw pollous ksenous (brazilianous,polonous ktl) na exoune elliniki simaia kai merikes fores gang me elliniki simaia...mipos kseroume ti paizei?

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens,greece
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by xzibit34 View Post
    hi egw prosopika den exw problima me tin simaia moy alla auto pou 8elw na episimanw einai oti blepw pollous ksenous (brazilianous,polonous ktl) na exoune elliniki simaia kai merikes fores gang me elliniki simaia...mipos kseroume ti paizei?
    εφοσον δεν εχεις προβλημα εδω συγκεκριμενα εισαι οφ τοπικ! εκτοσ θεματος δηλαδη.. αλλα για να μαθαινεις.. αν καποιος πολωνος μενει ελλαδα μονιμα προφανως εχει ιρ ελλαδας... αρα και ελληνικη σημαια... και γι ααυτο δεν μπορουμε να κανουμε κατι...

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by koykoyloforos View Post
    εφοσον δεν εχεις προβλημα εδω συγκεκριμενα εισαι οφ τοπικ! εκτοσ θεματος δηλαδη.. αλλα για να μαθαινεις.. αν καποιος πολωνος μενει ελλαδα μονιμα προφανως εχει ιρ ελλαδας... αρα και ελληνικη σημαια... και γι ααυτο δεν μπορουμε να κανουμε κατι...
    sorry αλλα αλλη μια ερωτηση γιατι δεν νομιζω οτι με καλυψες :S...δηλαδη εαν εγω π.χ. παω Αυσταλια για ενα διαστημα και μπαινω με IP Αυστραλιας θα αλλαξει αυτοματα η σημαια μου και θα γινει Αυστραλεζικη? Δεν νομιζω....:S

    Υ.Σ. εχω δει ατομα με ξενη σημαια να ειναι αρχηγοι σε gang με Ελληνικη...καταλαβες τι εννοω?
    KALHMERA ELLADA-GrAlliance

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athens,greece
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by xzibit34 View Post
    sorry αλλα αλλη μια ερωτηση γιατι δεν νομιζω οτι με καλυψες :s...δηλαδη εαν εγω π.χ. παω αυσταλια για ενα διαστημα και μπαινω με ip αυστραλιας θα αλλαξει αυτοματα η σημαια μου και θα γινει αυστραλεζικη? δεν νομιζω....:s

    υ.σ. εχω δει ατομα με ξενη σημαια να ειναι αρχηγοι σε gang με ελληνικη...καταλαβες τι εννοω?
    αν εχεις ηδη λογαριασμο στο ξεκινημα του γυρου ισως ( λεω ισως γιατι δεν ξερω τι εχουν κανει με αυτο το θεμα ακριβως ) να μην αλλαξει η σημαια αν και σε πολλους φιλουσ μου αλλαξε αυτοματα.. περα απο αυτο για τους πολωνουςσ που γκρινιαζετε ολοι μενουν ελλαδα τους εχω αναφερει και εχουν ιπ ελλαδας κανονικοτατα.. και αυτοι που λες απο ελλαδα ανοιξαν τουσ λογαριασμουσ τουσ οχι απο αλλη χωρα . εκτοσ αν θεσ να πεις πως ηρθαν ελλαδα ανοιξαν λογαριασμουσδ και ξανα φυγαν παλι..

    υ.σ ναι και εγω ειμαι λονδινο ( διακοπεςσ ) τωρα φτιαχνω λογαριασμο παιρνω αγγλικη σημαια και κανω γκανγκ με ελληνικη σημαια και ? τι θεσ να πεις με αυτο ? οτι σημαια θελει βαζει ο καθενας στη συμορια του για παραπλανηση..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •