Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default edycje!!! i inne

    Witam! Sorki że nie pisze po angielsku możecie mi dać ostrzeżenie albo bana jak chcecie.

    Więc tak:
    Mam taki pomysł
    By edycja thecrims i thecrims beta trwała nie 180 dni ale 250.
    gdybym był adminem thecrims wiele zmian bym wprowadził np:
    nowe dziwki np: Britney Spears czy jakoś tak
    wprowadził bym również wiele nowych budynków np:
    piwnica-tam można składać swoje narkotyki z pewnością i gwarancją że ich nikt nie zabierze czyli nie ukradnie.
    tawerna- trudne i bardzo dobrze płatne (w pieniądzach) misje np znaleźć coś lub kogoś zabić. tam by użytkownicy mogli dawać różne zlecenia ale na pieniądze nie na kredyty!!!
    wprowadziłbym również:
    targ-Wymiana narkotyków między graczami.
    lekarz-sprawdź jakie masz uzależnienie za określona liczbę pieniędzy nie kredytów.
    można było by wprowadzić nową statystykę np. ,,sprytność'' która odpowiadała by za: im więcej sprytności tym wiecej zarobionej kasy w napadzie!
    wprowadziłbym różne napady jednoosobowe:E.Leclerc trudność: 1125 kasa zależy od sprytności.
    Saturn- trudność : 950 płatność zależy od sprytności.
    Fabryka komputerów- trudność: 1850 kasa zależy od sprytności.
    Skoki gangów:
    nowoczesny fabryka robotów- trudność: 3500 kasa zależy od sprytności członków np. suma sprytności członków gangu i przyznanie za to kasy.
    siedziba prezydenta-trudność: 10000 kasa zależy od sumy sprytności członków gangu.
    Prosze o rozważenie mojego pomysłu. Pozdrawiam

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    English Only here please.

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by tomek22145821432 View Post
    Witam! Sorki że nie pisze po angielsku możecie mi dać ostrzeżenie albo bana jak chcecie.

    Więc tak:
    Mam taki pomysł
    By edycja thecrims i thecrims beta trwała nie 180 dni ale 250.
    gdybym był adminem thecrims wiele zmian bym wprowadził np:
    nowe dziwki np: Britney Spears czy jakoś tak
    wprowadził bym również wiele nowych budynków np:
    piwnica-tam można składać swoje narkotyki z pewnością i gwarancją że ich nikt nie zabierze czyli nie ukradnie.
    tawerna- trudne i bardzo dobrze płatne (w pieniądzach) misje np znaleźć coś lub kogoś zabić. tam by użytkownicy mogli dawać różne zlecenia ale na pieniądze nie na kredyty!!!
    wprowadziłbym również:
    targ-Wymiana narkotyków między graczami.
    lekarz-sprawdź jakie masz uzależnienie za określona liczbę pieniędzy nie kredytów.
    można było by wprowadzić nową statystykę np. ,,sprytność'' która odpowiadała by za: im więcej sprytności tym wiecej zarobionej kasy w napadzie!
    wprowadziłbym różne napady jednoosobowe:E.Leclerc trudność: 1125 kasa zależy od sprytności.
    Saturn- trudność : 950 płatność zależy od sprytności.
    Fabryka komputerów- trudność: 1850 kasa zależy od sprytności.
    Skoki gangów:
    nowoczesny fabryka robotów- trudność: 3500 kasa zależy od sprytności członków np. suma sprytności członków gangu i przyznanie za to kasy.
    siedziba prezydenta-trudność: 10000 kasa zależy od sumy sprytności członków gangu.
    Prosze o rozważenie mojego pomysłu. Pozdrawiam

    Nie umiem pisać po angielsku ale chce sie podzielić moim pomysłem

  4. #4
    Guest

    Default

    Hello
    I understand but no all.
    1, Round has 184 days and that is enough.
    2, You want new hookers for example as Britney Spears? Hmm sorry but i think that is abasing her person.
    3, Some cave for drugs? Hmm that is uselessly.
    4, Marketplace where player can do business with others player's. That is good idea but if game allows rabbits so this is unreal.
    5,You can buy private care at hospital by credits. You want by money but credits allow use some advantages in game. So some actions must be performe by credits only.


    And other your idea i don't understand.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •