Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 70
  1. #1
    Guest

    Default Kdo koho ucil a zase hadky :D a tak ruzne

    Hm to by me zajimalo jak nekoho muzou hraci furions ucit hrat, kdyz to sami neumi. naucite je udelat max 150k resp a to je vse

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cylon1
    Cosmik my nehrame ako ty ze len kuklis a kuklic hrame pre zabavu. A pritom nenadavame druhym ze su noobovia.
    Ja davam najevo svuj nazor a nestydim se za nej.
    Furions sou ti nejvetsi n00bove protoze je vysal vlastni boss

    hehe a tohle je taky dobre

    [164 00:03] <ThreeSaints> killersvk: furions=gang který nemá
    budoucnost a který vysával jeho boss


    a pokud vim bigem byl furions , nevim , nevim kolik lidi bys dostal do furions furions hrali 1/3 kola to bylo vse

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    Furions sou ti nejvetsi n00bove protoze je vysal vlastni boss
    cosm ale no aj ja som bol furions a som nato hrdy!!!

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by laado
    Quote Originally Posted by Cosm
    Furions sou ti nejvetsi n00bove protoze je vysal vlastni boss
    cosm ale no aj ja som bol furions a som nato hrdy!!!
    Jo a kdyby killer udelal furions sel by si tam znova?

  5. #5

    Default

    naco? ved teraz som v HC sem tam a inac som na volnej nohe :P

  6. #6
    Guest

    Default

    Comsik na tvoje mudrovanie mame kazdy svoj nazor. A ano furions vysal jeden s jeho 3 bosov. No a je to len hra a nebereme si to tak k srdcu ako ty ked ta zmlatil elitehunter. Ako uz ti raz jeden s mojich kamosov povedal je to len hra a hrame si ako chceme a teba mame u prdele. A furions nebol len 1/3 kola furions je stale zato ze nas nevidis tak si hned nemysli ze sme mrtvy.

    Mal by si vysadit prasky a trosku aj zit. Lebo ti to uz lezie na mozok a to si nemyslim len aj ale viacej ludi. Podobny problemik mal aj kasso ale ten sa vratil do normalu len ti nejak stale nechapes co je TC a co je real zivot.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cylon1
    Mal by si vysadit prasky a trosku aj zit. Lebo ti to uz lezie na mozok a to si nemyslim len aj ale viacej ludi. Podobny problemik mal aj kasso ale ten sa vratil do normalu len ti nejak stale nechapes co je TC a co je real zivot.

    Myslim,ze ma pravdu


  8. #8
    Guest

    Default

    Cosm: jj to jsem sice napsal, ale nikdy jsem neřekl, že nejsem rád že jsem tam byl. Kdybych tam nebyl, tak se nikdy nedostanu tam kde jsem teď. Před tim jsem hrál jako n00b a neměl jsem víc jak 4k respekt. Ve furions jsem hrál jak n00b, ale už jsem byl v top20. Nebýt furions, tak nehraju teď s krouhou a kdybych nehrál s krouhou tak pomalu ani nevim co to jsou staty. Napsal jsem to a stojim si za tim. Ten gang v tom složení v jakým byl a s vedením jaký tam bylo neměl budoucnost. Nicméně si myslim, že kdyby mohl vzniknout gang a web, který nabídne nováčkům pár rad, kde si budou moct přečíst co píšou zkušenější hráči a kde se jich budou moct zeptat na jakýkoli věci kolem tc, tak to na 100% pomůže a po náměstích nebude běhat tolik n00bů a cze/svk gangy se "zkvalitní", i když se pravděpodobně nikdy nebudou moct vyrovnat stálicím jako tf4u, mezinárodním gangům a ani elsa3ka elmasrya.

  9. #9
    Guest

    Default

    http://nest77.funpic.de nova betaverzia fora furionov s opravenimy chybamy. login test heslo test. Registracia uz funguje i ked bez overovacieho kodu na ktorom sa pracuje

  10. #10
    Guest

    Default

    Killere furions byl gang ktery fungoval jen na chvili kdy uprostred kola nebyl Furor ani RA.

    A ty te reci ke me, mel by si jit skladat basnicky protoze ty si hrac ktery umi jenom kecat, hrajes to nejdyl z vsech a jak si dopad

    A ze nejste videt znamena ze nejste vis, nebo vzejdete z prachu jak ve tvych basnich impossible man trust me

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •