Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 70
  1. #11
    Guest

    Default

    Ano cosmik hram to dlhsie ale aj som nesiel vyslapanou cestou ako ty. Ked som zacinal ja som sa ucil na svojich vlastnych chybach za ktore sa platila vysoka dan. Ty si prisiel a ziskal si informacie ktore tu hraci zhromazdovali od svojich zaciatkov a predavali dalej s generacie na generaciu.

    Takze si pametaj nie len to kto si ale pametaj aj na to skadial si zisiel.

    Nie je nas vydno preto ze to nehrame ako ty ze TC je tvoj zivot pre nas je to len hra an odreagovanie zabavenie sa a spoznanie novych ludi. Asi nechapes vyznam 4 FUN.

    HAWK dohovoril som.

  2. #12
    Guest

    Default

    Koukám že fruions je věčný téma

    Souhlasím s cosmem, že furions nebyl ideální gang a byl velmi nestabilní (o čemž svědčí denní vysávání).

    Ale když se na to kouknu z jiného úhlu, tak proč se bránit jeho znovuzaložení?

    Ve furions jsem byl od začátku až do konce a proto si myslím, že vím víc než ty, cosme, jaký to tam bylo. Co se týká zlodějiny, tak na to to tam bylo výborný. Kradlo se od rána do noci. Věř tomu, že kdyby tenkrát bylo jiné vedení (např. killersvk, rezn0r, linda69njoy nebo sniis, já+krouha), tak ten gang neskončí tak jak skončil

  3. #13
    Guest

    Default

    uhaha to bylo dost ubohe co si rek , vzdyt kazde kolo je jine, a ty myslis ze ja jdu vyslapanou cestickou a znam veci ktere si objevil ty hahaha to me fakt pobavilo,

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ThreeSaints
    Koukám že fruions je věčný téma

    Souhlasím s cosmem, že furions nebyl ideální gang a byl velmi nestabilní (o čemž svědčí denní vysávání).

    Ale když se na to kouknu z jiného úhlu, tak proč se bránit jeho znovuzaložení?

    Ve furions jsem byl od začátku až do konce a proto si myslím, že vím víc než ty, cosme, jaký to tam bylo. Co se týká zlodějiny, tak na to to tam bylo výborný. Kradlo se od rána do noci. Věř tomu, že kdyby tenkrát bylo jiné vedení (např. killersvk, rezn0r, linda69njoy nebo sniis, já+krouha), tak ten gang neskončí tak jak skončil
    Jj verim zlodejny ty furions sly skvele

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    uhaha to bylo dost ubohe co si rek , vzdyt kazde kolo je jine, a ty myslis ze ja jdu vyslapanou cestickou a znam veci ktere si objevil ty hahaha to me fakt pobavilo,
    Nehovoril som ze tam boli veci ktore som objavil ja. ALe zlomok veci alebo urcita cast tam bola ktore som predal dalej. Neviem ako by si ty hral bez kukiel, bez kalkulacky a bez toho keby si nemal medzinarodne kontakty. Kazdy prispievame do mora informacii svojou kvapkou vedomosti.

    A furions Prezil prvych 7 dni bez problemov. Real dni. Bolo to len zakladne jadro ale boli to ludia ktorym sme verili.

    P.S.: Vsak vysad tie prasky ked nechapes ze o com pisem

  6. #16

    Default

    prvne Furions jsme vyuzili i my abychom tam nakradli potrebne prachy kdyz nebylo kde, ale daval jsem si se Svejkem velky pozor aby se nam zadny milk nestal apod. Rychle nakrast a zase rychle pryc. stejne tak toho vyuzivala vetsina dalsich lidi z top gangu.

    Co se tyce toho ze mel Cosm nebo ja vyslapanou cesticku tak to nevim o cem mluvis. Sami jsme se museli vyplacat nahoru Va6a alespon mne nekolikrat napadl v gangach a pak jeden vysal kdyj sem utekl po prvnim utoku ze jsem byl do 2rano vzhuru. Kdyby mne tenkrat vysal tak jako treba Rowana tak jsem se ke crims uz nevratil. Pak jsme si zalozili svuj Celebrity gang ktery jsme pravidelne rozpusteli apod a z tohoto gangu je vicemene zakladna H1tm4nCorpS. Pak prisla nabidka jit ke Korejcum(Va6a Koffisko, dRknnz apod) a tam jsme dostali par dalsich rad zejmena kdyz nas tam diky Amonii(jetpack) zrade Va6a poslal opet k ledu. Dalsi kolo jsme si udelali uz jen HC ktere bylo za cele kolo jen 3krat napadeno z toho 2krat v uvodu u rezerv a pote jednou pres planovena 1v1 a ga s Mastassem ktery hned sel opet k Va6a a ten na nas dal ga. K tomu si muzes pripocist to ze Cosm, Begycz, dRknnz a Rici byli hacknuti.

    Jako gang jsme prezili cele 15.kolo vysali jsme prakticky kazdeho na ceske scene krome Tvych velkych kamaradu, ktere jsme nechali bejt at si delaji svoji celebritku. A respekt na mezinarodnim poli? To jsme si ziskali zejmena tim ze nas gang byl neustale v top statistikach a nebyl sundanej. 7Clenu HC se dostalo na FK a moc dobre si pamatujes ze v 15.kole nebylo zadne 1v1 takze v baru jsi dostal maximalne 5-10statu a vsechno slo pres GA, kdy jsme byli radi kdyz byl za atak 100-200statu coz se povazovalo za naprostou bombu a jak jiste vis na na FK byla potreba cca 25K sila. Do gangu na FK nam uz pomohl Va6a a tam jsme se stali soucasti Furoru a udelali si kamarady mezi jeho bossy(smoke2much, kresor(WWI),fransx(FIL), NonameNow apod.) a jen diky nasim schopnostem jsme si jejich respekt mohli udrzet a udrzeli i na nasledujici kola.
    16.kolo CosmKoffiskoVa6a nedilnou soucasti Furoru a 12.int misto.
    17.kolo CosmSvejkZigac opet silny clanek Furoru diky statum a loveni RA a konecne 13.misto s historickym respektem pro CZ/SVK.
    18.kolo Hitm4nCorps a konecne TOP10

    Behem toho v 15.kole CzechSlovakScene gang .. 8.mezinarodne
    16.kolo H1tm4n Corp$ 4EVER ... 13.mezinarodne
    17.kolo H1tm4n Corp$ ... 10. mezinarodne

    Nic nebylo vyslapano naucili jsme se to sami a ucili se zejmena z vlastnich chyb a pochopitelne nekolik taktickych rad jsme dostali ale na vetsinu jsme si museli posledni kola prijit sami protoze TOP hraci taktiku neradi rikaji prece jen konkurence je konkurence

    Jinak souhlasim s tim ze kazdej hraje tuhle hru jinak.. nekdo pro staty nekdo pro prachy nekdo pro zabijeni a nekdo pro "slavu". Kazdej si z toho vybral neco.

  7. #17
    Guest

    Default

    Zigac o tebe som nehovoril ale ako poznam cosmikovu historiu tak sa ucil od teba a va6a. Takze mal v urcitom smere vyslapanu cesticku ze sa to neucil sam ale mu to niekto poradil.

  8. #18

    Default

    hehe pletes se Cosm par kroku ucil me ale vice mene jsme "rostli" spolecne a hlavne jsme se ucili z vlastnich chyb

  9. #19
    Guest

    Default

    Co to furt pletes tady ze sem se ucil od va6a, ja sem hral 14. a 15. kolo sam, a ptal sem se koffiska akorat na devky treba napr ve 14 kole, mel sem treba dotaz typu jestli devky davaji respek, a v 15. kole sem se uz nic neucil akorat sem se ucil sam ze se musi setrit vstupenky, a s va6a sem hral az v 16 kole a btw mel sem strasne moc devek az se sam divil, tak si nech ty tve reci kdyz nic nevis a to ci si rek o mezinarodnich kontaktech sem taky nepochopil, delas jako by si mi nejake sehnal,

  10. #20
    Guest

    Default

    No dobre uzatvorme to a poprosim Zigaca alebo Jurajdu nech premazu spam co sa netika tejto temy. Konkretne vsetko okrem prveho prispevku a tych kde su linky na betaverziu. THX

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •