Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 70 of 70
  1. #61
    Guest

    Default

    Numerko a pametas si aj na gang ktory vznikol aby ochranil ludi pred hitman corps?

  2. #62
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MimiSVK
    Numerko a pametas si aj na gang ktory vznikol aby ochranil ludi pred hitman corps?
    jj, pamatuju ze sme tam meli kazdej kukly a resili sme denne jestli vysat nebo ne

  3. #63
    Guest

    Default

    no tak ja som tuto dilemu nemal mna milkovali ako na beziacom pase
    p.s. to bolo v 15. kole

  4. #64
    Guest

    Default

    numero: pametam ja som mal zas dilemu prejst naspet do HC a vylimkovat ciernu diviziu alebo zachranit ciernu diviziu tym ze tam ostanem. Ale aspon bola zabava par ludi sa tam naucilo coto nove a potom s nich asi aj dvaja presli do HC

  5. #65
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MimiSVK
    numero: pametam ja som mal zas dilemu prejst naspet do HC a vylimkovat ciernu diviziu alebo zachranit ciernu diviziu tym ze tam ostanem. Ale aspon bola zabava par ludi sa tam naucilo coto nove a potom s nich asi aj dvaja presli do HC
    zase překrucuješ historii ... proč se potom objevili od tebe ty lamerské "návody jak se chránit před HC" ?

  6. #66
    Guest

    Default

    jeje tady se dějou věci tak nevim kdo mě co učil začinal jsem to je dlouho a parkrát sem se na to vysral leč mě to kua vždy někdo rozmluvil ted už mě nic nemože překvapit :P

  7. #67
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko
    Quote Originally Posted by MimiSVK
    numero: pametam ja som mal zas dilemu prejst naspet do HC a vylimkovat ciernu diviziu alebo zachranit ciernu diviziu tym ze tam ostanem. Ale aspon bola zabava par ludi sa tam naucilo coto nove a potom s nich asi aj dvaja presli do HC
    zase překrucuješ historii ... proč se potom objevili od tebe ty lamerské "návody jak se chránit před HC" ?
    Tak ten haluzny navod bol robeny pre ostatnych ktory sa nedostali do gangu a pre ozivenie fora. Podotykam ze ten navod mal potom iny nazov. A zigac bol taky pokusitel ze ci ich milkneme alebo nie.

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by MimiSVK
    Quote Originally Posted by koffisko
    Quote Originally Posted by MimiSVK
    numero: pametam ja som mal zas dilemu prejst naspet do HC a vylimkovat ciernu diviziu alebo zachranit ciernu diviziu tym ze tam ostanem. Ale aspon bola zabava par ludi sa tam naucilo coto nove a potom s nich asi aj dvaja presli do HC
    zase překrucuješ historii ... proč se potom objevili od tebe ty lamerské "návody jak se chránit před HC" ?
    Tak ten haluzny navod bol robeny pre ostatnych ktory sa nedostali do gangu a pre ozivenie fora. Podotykam ze ten navod mal potom iny nazov. A zigac bol taky pokusitel ze ci ich milkneme alebo nie.
    co to kecas? Ja jsem ostatnim zakazal tu tvoji divizi milknout. Tobe jsem jenom rek at odejdes a milknem to s tebou a tys nechtel! A meli jsme to udelat

  9. #69

    Default

    zigac ale si sa rozpísal ako niesy v TC crew

  10. #70
    Guest

    Default

    Zigac presne to co si napisal som mal na mysli. Vsak sanci pokial viem na milk ste mali neurekom JJ bola to zabava sledovat v gangovych statistikach HC a HCBD Sme vas skoro dobehli.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •