Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. #11
    Guest

    Smile

    Fakt Wene ma racje myśle że należy poczekać na początek rundy i się zobaczy czy te zmiany sa na plus czy na minus. Natomist zgdzam sie że admini powinni poinformować wcześniej że transfer kredo będzie niemożliwy w następnej rundzie.

  2. #12
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Quote Originally Posted by xxAvlardxx4 View Post
    ja zalet nie widzę szkoda tylko że nie napisali o tym wcześniej bo tera troche credo może się marnować jak ktoś miał na kilku kontach
    Pod koniec ostatniej edy była informacja że od następnej rundy opcje transferu kredytów i łowcy głów zostaną usunięte, mozna było wyciągnąć wnioski i przelać kredyty tam gdzie potrzeba.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #13
    Guest

    Default

    szkoda tylko że nikt o tym nie wiedział...cóż można się było domyślić po becie...ale po co te profile? testowałem to na becie i profil wygląda o wiele gorzej

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WenezuElo View Post
    Proponuję oceniać i krytykować zmiany jak rozpocznie się runda, kiedy zostaną już przetestowane i zobaczymy jak to wygląda w praktyce.

    Szwedzi celowo usunęli opcje transferu kredytów aby zrobić coś nowego, czy będzie to funkcjonalne czy nie, to się okaże.
    "Stworzyliśmy w zamian nowy rodzaj kredytów przeznaczanych na czas trwania rundy aby umożliwić rozdawanie nagród za różne akcje"


    "Uważamy również że zlikwidowanie dotychczas dostępnych opcji wpłynie znacznie na bezpieczeństwo Waszych kredytów."

    A ja uważam, że wpłynie to na grubość portfela zeda i memoxa.

  5. #15
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    No niestety tak to wygląda ..

    Są zalety i wady tej zmiany .. bezpieczeństwo, mam nadzieje zmiejszenie liczby multikont, a z drugiej strony musze sie zgodzic z nizarim ze większe przychody szwedów. Jednak możecie spróbować napisać do credits departament jeśli macie kredyty porozrzucane na kilku kontach i chcecie je przelać na jedno, mam nadzieje że support bedzie narazie jeszcze szedł graczom na ręke i umożliwy chociaż taką pomoc.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  6. #16
    Guest

    Default

    "Opcje łowcy głów oraz transfer kredytów zostały wycofane, aby umożliwić nam zapewnienie graczom lepszej rozgrywki."

    No taki kit to tylko Szwedzi potrafią wciskać, mała poprawka:

    "Opcje łowcy głów oraz transfer kredytów zostały wycofane, aby umożliwić nam napchanie własnych kieszeni, no wiecie mamy kryzys."

    Gratuluje zmian, starych graczy z pewnością nie zachęcą do powrotu (wiem po sobie) a o nowych będzie ciężko.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zakarumita View Post
    "Uważamy również że zlikwidowanie dotychczas dostępnych opcji wpłynie znacznie na bezpieczeństwo Waszych kredytów."

    A ja uważam, że wpłynie to na grubość portfela zeda i memoxa.

    Co jak co ale to jest racja , dlatego wene koluj kody ;d ^^ :*

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zakarumita View Post
    Tak więc by zając top 5 i coś wygrać jestem zmuszony sprawdzać na głównym wszystkie statki dla dodatkowego zysku.

    Żałóżmy że w edzie jest około 25 statków.

    Na każdy statek jestem zmuszony wysyłać sms za bodajrze 3,66 zł --> 250 kredytów

    3,66 * 25 = 91,50 zł

    Najlepsi gracze z międzynarodowej listy dostaną nagrody:
    #1: $400
    #2: $300
    #3: $100
    #4: 300 kredytów
    #5: 200 kredytów


    Nie mam pytań i komentarzy.

    P.S. P. j. m. z. i. k. m. w., c. p., t. w.. (Rozwine to jeśli zajdzie potrzeba)
    Najlepiej by było jakby kredo było za free i jeszcze nagrody dawali jak taki dobry z ciebie matematyk to zauważ, że nawet jeśli wydasz +90 pln na kredo i wygrałbys sam to jesteś +1k pln na + gorzej jak już się gra po 10 osob na 1 konto

  9. #19
    Guest

    Default

    a ja poprostu mysle że jest to koncowa ede przed TC2 i muszą sobie nabić kasiory na reklame, servery itd. wiec 3ba jakos wyciagnać kase od graczy

    Ale spokojne wasze głowy niedługo wyjdzie alternatywa dla TC


    Pozdro

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Piekar View Post
    Najlepiej by było jakby kredo było za free i jeszcze nagrody dawali jak taki dobry z ciebie matematyk to zauważ, że nawet jeśli wydasz +90 pln na kredo i wygrałbys sam to jesteś +1k pln na + gorzej jak już się gra po 10 osob na 1 konto
    1,2,3 miejsce wkleiłem by widoczne były wszystkie możliwe wygrane.

    Podkreśliłem nagrody za 4 i 5 miejsce, które są poprostu śmieszne.

    Quote Originally Posted by AngelRulleZ View Post
    a ja poprostu mysle że jest to koncowa ede przed TC2
    TC2 = 2034 rok

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •