Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 90
    Guest

Quote Originally Posted by ChibiKawaii View Post
    illa Hesaplamanız gerekiyormu ? Ben ilk oynadığımdan beri hiç hesaplama yapmadan vede hapse düşmeden en yüksek çete soygununa kadar ilerliyebiliyorum sadece biraz dikkat verseniz soyacağını yda soyamıyacağını anlıyabilirsiniz
    Herkez senin gibi profesyonel değil işte

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Herkez senin gibi profesyonel değil işte
    Tamam özür dilerim = /

Bu oyunda işi garantiye almadan bişey yapılmaz Herkes hesaplamalı ve de hesaplıyorlar.

Guest

Quote Originally Posted by Wannpire View Post
    Bu oyunda işi garantiye almadan bişey yapılmaz Herkes hesaplamalı ve de hesaplıyorlar.
    Herkes hesaplamalı ve de hesaplıyorlar... Sonrada Hapis yada Hastanede Oyunu yapanın ailesine sevgi dolu cümleler söylüyorlar

Guest

Herkes hesaplamalı ve de hesaplıyorlar... Sonrada Hapis yada Hastanede Oyunu yapanın ailesine sevgi dolu cümleler söylüyorlar

Heh işte aynen sana katılıyorum hesaplamadan soygun yapıyolar hapis oluyolar sonra sevgi dolu cümleler :ç

Guest

Buraya hesap makinesi adresini verdim , herşeyi açıkladım ama forumu okumadıkları için gelip buraya site virüslü diye topic açıcaklar.Halbuki bi okumayı deneseler , forumu kullansalar problem kalmayacak.

Guest

Quote Originally Posted by EmReFoReVeR View Post
    Buraya hesap makinesi adresini verdim , herşeyi açıkladım ama forumu okumadıkları için gelip buraya site virüslü diye topic açıcaklar.Halbuki bi okumayı deneseler , forumu kullansalar problem kalmayacak.
    Anca küçük cep kılavuzu versen onu okurlar xD bizim toplumumuz pek okumayı sevmiyor malesef...

Guest

Anca küçük cep kılavuzu versen onu okurlar xD bizim toplumumuz pek okumayı sevmiyor malesef...
    Keşke bir hayırsever cıksada TC soygun power hesaplama programı yapsa

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Keşke bir hayırsever cıksada TC soygun power hesaplama programı yapsa
    Birsürü var öyle sitede kullanmayı bilmedikden sonra programın bir değeri yok

Guest

Birsürü var öyle sitede kullanmayı bilmedikden sonra programın bir değeri yok
    Yok program cok işe yarar yenı baslaynlar için