Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
  1. #1
    Guest

    Angry Putina Atentie Va Rog

    Buna ziua ...sunt EspanaSA .am cont pe spania,joc din spania.Am terminat runda 33 pe locul 1 ...shi habar nu stiu din ce motiv sunt banat.dupa cum am vazut sunt banat pt incalcarea regulii nr 3 .Insa parola mea nu o stie nimeni,dar absolut nimeni.conturi cu care am intrat au fost doar cu Prieteni de Increder.repet, doar cu Prieteni de Incredere.akum nici makar nu mai sunt pe 1 loc.ce se poate face pt k eu nu am dat nimanui parola mea.
    Mai este inca ceva.pe thecrims ma conectez atat cat de acasa,cat shi de la lucru sau de pe telefon mobil prin wifi sau cu 3G.
    Va Multumes shi astept un raspuns

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by EspanaSA View Post
    Mai este inca ceva.pe thecrims ma conectez atat cat de acasa,cat shi de la lucru sau de pe telefon mobil prin wifi sau cu 3G.
    Va Multumes shi astept un raspuns

    Din cauza asta ai luat BAN , daca vrei sa te conectezi pe contul tau si nu esti acasa,faci rel de incredere cu un iepure (indicat ar fi sa fie la Modul Iepure) si potzi intra si de pe Marte pe cont fara sa iei ban din gresheli se invatza :P

    Sper ca nu te-am demoralizat prea tare :P

  3. #3
    Guest

    Default

    Iar daca ai nelamuriri... trimiti un ticket aici ---> The Crims - Powered By Kayako eSupport (Abuse - Complains Only)

    Si de acum incearca sa citesti inainte sa faci threaduri fara rost

  4. #4
    Guest

    Default

    dar cum se poate asa ceva .asta mi se pare o prostie.nu am dat la nimeni parola mea.asta ce inseamna?sincer voua vi se pare normal ? daca vreau sa ma conectez de la munka sa fac trust ? adika cu contul meu .e al meu .la u prieten ii dau trust.dar mie cum sa imi dau eu mie trust? dk vreau sa dau credite la vapor sau sa fac ceva cu credite sau sa schimb ceva din profil,eu nu pot cu trust.doar cu parola poti sa dai credite la vapor sa editezi profile ...etc.poate un admin sa imi raspunda ?

  5. #5
    Guest

    Default

    Nu ti se pare normal ?
    Ai intrat pe cont de pe alt IP .

  6. #6
    Guest

    Default

    ). . . .

  7. #7
    Guest

    Default

    Espana tu esti batut in cap ? ti-am zis unde sa faci ticket ! spor la tastat ! si nu te mai agita atat !



    @ mytzu : ai PM ,raspunde

  8. #8
    Guest

    Default

    mor de ras )

  9. #9
    Guest

    Default

    e de plans mai eyckel :P ca nu intelege limba romana...

  10. #10
    Guest

    Default

    ok imi cer scuze,dar mesajul a fost scris in timp ce tu ai dat replay la postul meu,nu am observat.imi cer scuze inca o data.shi terminati cu offtopicurile,iau shi eu spania top1 shi hopa k sigur o fi pus ala de pe 2 vreo reclamatie sau ceva shi mor banat.desi dupa parerea mea eu am dreptate(nu ai cum sa iti dau trust tie singur,cu trust nu poti sa folosesti credite.in fine,mersy mult
    ps1:it's just a game ,bafta la totzi
    ps2:Eykel ne intalnim pe strada la un amical (sper sa nu fie offtopic)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •