Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
  1. #21
    Guest

    Red face

    Asta e cand toti fraierii se pun sa faca reguli... e cel putin aberant... cica sa-ti faci singur relatie de incredere =)) Ia legatura cu unu' de la abuse crew si spune-ti "povestea" ... sau trimite un ticket unde a zis nea nelu' =) sunt sigur ca se rezolva... asta in caz ca n-au sters data-base-u deja si daca e asa.. macar sa-ti dea niste credite compensatie )

    Mult succes!

  2. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Salut EspanaSA,

    M-am uitat pe contul tau, si am discutat si cu un Developer despre asta. Desi la inceput mi s-a parut ca ban-ul permanent este o sanctiune poate putin prea dura, imediat dupa am observat ca:

    1. Nu esti la prima abatere de acest fel.
    2. Chair si dupa primul ban de 2 zile, ai continuat sa incalci regula 3#.

    Acestea fiind spuse, esti perfect indreptatit sa contesti decizia trimitand un ticket aici: The Crims - Powered By Kayako eSupport dar personal nu cred ca decizia este reversibila.

    Mult succes!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    Salut EspanaSA,

    M-am uitat pe contul tau, si am discutat si cu un Developer despre asta. Desi la inceput mi s-a parut ca ban-ul permanent este o sanctiune poate putin prea dura, imediat dupa am observat ca:

    1. Nu esti la prima abatere de acest fel.
    2. Chair si dupa primul ban de 2 zile, ai continuat sa incalci regula 3#.

    Acestea fiind spuse, esti perfect indreptatit sa contesti decizia trimitand un ticket aici: The Crims - Powered By Kayako eSupport dar personal nu cred ca decizia este reversibila.

    Mult succes!
    dar stiu k am fost banat ma ...ce naiba..."mi-am invatzat lectia" cum ii posibil akum sa mai primesc odata ban.chiar nimeni nu stie parola mea,dar NIMENI,doar eu imi stiu parola ,doar eu .doar nu sunt robot sa mai dau parola odata ce am fost banat/avertizat ...te ai uitat bine la ip ...?dar nu exsista asa ceva OMFG ce naiba

  4. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by EspanaSA View Post
    te ai uitat bine la ip ...?dar nu exsista asa ceva OMFG ce naiba
    S-au uitat 3 oameni, nu doar eu. Oricum, cuvintele sunt de prisos, trimite ticket la Support Center si vezi ce raspuns primesti.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #25
    Guest

    Thumbs down

    ai primit ban din nou pt k nu ai respectat regula din nou! e asa greu de inteles ?

    si apropo cu amicalul, eu am vrut 1x1 dar u ai refuzat

    si.. u ai pe bune 18 browsere ?(lol)
    Last edited by Eyckel; 04-02-2009 at 07:51 PM.

  6. #26
    Guest

    Default

    am aparut din nou in top 1 spania dar continuii sa fiu banat pentru todeauna.am trimis aseara raspuns unde mia spus Nelutzu dar inca nu am primit raspuns de la ei.nici makar nu stiu cum o sa imi dea un raspuns,prin email sau cum.sa mai astept sau daca nu sa imi raspunda un admin ...mai are rost sa continui sa imi sustin ideea sau mai bine sa o las balta,aici este TheCrims End for me ?

  7. #27
    Guest

    Talking

    esti culmea ma =))

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sdfghsdfgh View Post
    Nu ti se pare normal ?
    Ai intrat pe cont de pe alt IP .

    Hai sa fim seriosi ,cum sa fie normal ? E contul lui ,intra de pe ce IP vrea sau poate.Sau gindeste-te la alta situatie...alocare dinamica.In cazul asta ce se poate face ,dupa logica ta ?

  9. #29
    Guest

    Default

    adica k nu inteleg ce ai vrut sa spui ...

  10. #30
    Guest

    Default

    Dani, majoritatea romanilor au ip dinamic..si nu sunt banati. E doar o metoda de-a lor de-a reduce furturile de conturi. Si astea sunt consecintele.. e vina jucatorilor

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •