Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10

Thread: zmena xichtu

  1. #1
    Guest

    Default zmena xichtu

    cau chtel bych se zeptat proc mi nejde zmenit xicht? slo mi to jne ejdnou ted mi to nejde porad mi o pise at si vyberu obrazek ale mam ho normal ybranej a nejde mi to a dela mi to na vsech postavach i kamosoj to dela pls nevite costim?

  2. #2
    Guest

    Default

    pokial viem je to bug, ktory sa prave riesi. mozno skus uploadovat svoj vlastny avatar a tak to mozno pojde.. zatial inak asi nic .

  3. #3
    Guest

    Default

    musis dat svoj vlastny obrazek stava se mi to taky

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Mimochodem, takova vecicka, mozna se to bude nekomu hodit ...
    Kdyz si zmenis ikonku (avatara, nebo proste ten xicht) a nezobrazuje se ti vpravo nahore na miste, kde mas profil, tak reseni je jednoduchy.
    Staci se odhlasit a prihlasit a melo by to bejt v pohode. V top tabulce se ti zas ukaze xicht tak nejak po par minutach kvuli aktualizacim v urcitem intervalu.

  5. #5
    Guest

    Default

    mam ten samy problem s xichtem vubec mi to nejde! a jeste neco ... minule kolo jsem si dobijela energii chlastem, dala jsem si vzdy 50 panaku a v pohode, teprve po nekolikate jsem si musela dat metadon aby to melo 100% ucinek ... ale ted mi staci jeden jediny (!!!) panak a hned jsem predavkovana a na jipce

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    zsoka, tak z toho predávkovania som jeleň, sa ti rovno priznávam, na rovinu a bezokolkov...

    Kde môže byť chyba? no, že si ešte príliš slabá... účty s nižšími statmi ľahšie sa predávkujú ako s vyššími.

    Potom ešte možno to čo si dávaš nie je chľast, ale niečo iné.

    Za jednu jednotku chlastu by mali byť 2 jednotky výdrže, ale to asi vieš, no...

    Skúš to ešte prosím preveriť a keď by to bolo tak aj naďalej, tak to budeme musieť zreportovať ako bug.

    M.

  7. #7
    Guest

    Default

    hmm, tak ted fakt nevim cim to bylo ale je to uz ok ale pritom jsem to testovala asi dva dny mozna prece jen ty staty ale pri poslednim pokusu (1 panak) jsem jich mela lehce pres 100 od kazdeho a respekt tez uz 100 a urcite to byl chlast, chodim do hospody kde nic jineho neni. omlouvam se za poplach ale vazne se mi zdalo ze to nefunguje spravne

  8. #8
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by zsoka
    dala jsem si vzdy 50 panaku a v pohode
    mě to jde v pohodě ... metadon si dávám až když už mi 99 chlastu dává 20 výdrže a méně

  9. #9
    Guest

    Default

    Marty skus:
    metadon
    50 chlastu
    50 chlastu
    50 chlastu
    75 chpastu
    99 + 25 chlastu
    99 + 99 chlastu
    metadon

    Je to postupne rozpisane na jednotlive navstevy.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by Cylon1
    Marty Zkus (píše se to se S) tohle :
    xxx ...xxx
    Je to postupne rozpisane na jednotlive navstevy.
    Ano, díky ti a doufám, že to někdo také ocení, ale trošku jsem přeháněl ... zas až tak moc to nehrotím.
    A navíc většinou nepotřebuju tolik výdrže (100%).
    Jen třeba 80 na singl, 55 na mlácení, 90 na tři gangovky ... prostě na 100% to většinou nepotřebuju, možná jen chvíli na dvoje místní parchanty

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •