Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 165
  1. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by macovo
    Kdy bude startovat nová hra v kolik hodin?
    vetsinou je cca 1-2tydny pauza

    behem toho muzete zkusit az admini spustej betaverzi crims na
    http://beta.thecrims.com
    tady se testuji novinky jake pak budou v ostre hre

  2. #12
    Guest

    Default



    btw muzete sem hodit i vase staty kdyztak

  3. #13
    Guest

    Default

    P.S. GodlikeSVK, TriplexSVK, OlympicCZ radsi prestante hrat uz. Uz jste zkouseli porazit HC 3 kola, a porad nic, radsi hrajte travian mozna se uplatnite a seberealizujete vice nez v crims

    bye bye Olympic ........... bude se mi styskat

  4. #14
    Guest

    Default



    tuto to máte

  5. #15
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    P.S. GodlikeSVK, TriplexSVK, OlympicCZ radsi prestante hrat uz. Uz jste zkouseli porazit HC 3 kola, a porad nic, radsi hrajte travian mozna se uplatnite a seberealizujete vice nez v crims

    bye bye Olympic ........... bude se mi styskat
    Pripájam sa aj ja so srdečnou gratuláciou smerom k slovenským bratom okolo hitmancorps... Toto kolo bolo silne v ich réžii a ako tak pozerám, tak myslím, že sa im konečne podarilo vyhrať aj na staty...

    Dobrá práca, hoši!

    Myslím, že cosm je tak dobrý hráč, že by nikto nebol proti, keby sa stal legendou crimsu a zostarol spolu s ním.

    M.

  6. #16
    Guest

    Default

    Hehe diky diky taky te mam rad

    Ne sem mlady s crims nezestarnu, az bude mit na crims kazdy bota tak pak to padne sem zvedavy kolik kol crims jeste vydrzi

    Ale sem spokojeny za skvele 8 misto bez bota

    A nevim co pises ze se podarilo vyhrat na staty kdyz sme vyhrali v min kolo (18.)

    ste vyhrali na staty jen v 17, a 18.19 my a tohle kolo jak rika Zigac o cely parnik

  7. #17
    Guest

    Default

    Gratuluju klukům z HC k úspěchu a k výborný reprezentaci ČR.

    Dál bych chtěl taky pogratulovat MartyMcFly, protože byl před námi nejen respektem, ale i statama.

    Je mi líto Kasso, že ta vaše sabotáž na naše děvky nevyšla, díky tomu že mě demusko informoval, ale i tak mi to dost zkomplikovalo tc život, protože bych jinak nemusel koukal Martymu na záda. Nicméně to je pouze naše chyba, takže ti za to nemůžu nadávat..

    Děkuju za další "dobrý" kolo a těšim se na příští.

    Good luck in next round!!!

  8. #18
    Guest

    Default

    I ja bych chtěl pogratulovat všem zůčastněným:

    HitmanCorps:Ikdyž vás plno neznám , a když někoho znám ,tak to spíš z mojích hádacích relací (Cosm,Zigac),ale i tak jste uhráli dobrý výsledek,ale příště by to chtělo medailové umístění. :P

    OlympicSVK:Tam také velká gratulace.Moc jsem vám fandil.Určitě byste si zasloužili lepsší místo.
    PSík za AC a GA

    DreamK1ller(Travis):Ty jsi pro mě největší překvapením v TC.Byl jsi dost tichý (dokonce jsi chtěl darovat staty ),ale byls dobrý.Škoda jen ,že jsme nenakoupili více děvek a prodělali s ketamin.To by bylo těsné

    Bigem:Tobě taky gratulace,ikdyz jsme spolu půl kola nemluvili a jsem rad ,že Olympic na tebe měli sabotáž,jinak by jsi byl přednama :P

  9. #19

    Default

    No pro mne osobne nejvetsim prekvapenim kola je klucina s nickem Bangboom. Na to ze hral sve prvni kolo a vlastne asi jen pul kola tak na 2uctech udelat 250K statu dohromady klobouk dolu panove

    baximo

    Ja se s Tebou snad nikdy nehadal nebo jo?

    Snad Olympic nauci Martyho konecne investovat penize

  10. #20
    Guest

    Default

    Zigac:No že by jsme byli nějací kamarádi velcí se dát říct neda,ale řekněme ,že jsme neutralní.Na toho Bangboom nemůžu nic říct,protože dodnes nevím zda to byla někoho kukla nebo nějaky známy hráč změnil nick

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •