Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35
  1. #1
    Guest

    Default Ako sa stat ADMINOM ?

    Ako sa stat ADMINOM ?

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Alfonz0 View Post
    Ako sa stat ADMINOM ?
    musiš prist za jurkom =ň

  3. #3
    Guest

    Default

    heh pokial nevieš ang perfektne a niesi oplympic alebo nemáš známeho v olympic,poprípade známeho čo pozna juraja tak nato zabbudni (ešte je tu jedna možnosť, ak budeš ako bigem štur sem štur tam,potom možno.)

  4. #4
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Alfonzo:

    Na začiatok je dobré celkom vedieť rozdiel medzi administrátorom a moderátorom. Myslím, že len tak uchádzať sa o administrátorský post, to asi nepôjde ani vo sne.

    V prvom rade na také je potrebná aktivita. Nejde sa len tak ako neznámy človek len tak šupnúť na fórum s takou otázkou, štyrmi smajlíkmi a očakávať nejakú pozitívnu reakciu.

    Ostatní:

    O Angličtine to celkovo platí...

    To o olympikoch nie je pravda... To je veľká ilúzia...

    Čo sa týka poznania mojej osoby, ako predpokladu k získaniu členstva to je ilúzia taktiež. Vôbec nerozhodujem a ani nezodpovedám za členov či už Community Crew, alebo Support crew.

    Zodpovedám za abuse crew a tam pokiaľ viem, ešte žiaden člen teamu Olympic nikdy nevkročil. Mal som tu len najväčšieho protivníka olympic teamu, bývalého člena teamu Hitmancorps, Slipknot4me.
    Naviac, keď sa niekto stáva členom abuse crew, tak ho vždy uvítam v "novom teame", v abuse crew a na svoj predchádzajúci môže rovno zabudnúť.

    Do abuse crew sa nevstupuje bez predchádzajúcej znalosti moderátorskej práce, len tak "z ulice". Najprv osoba musí prejsť inými crew a osvedčiť sa.

    Ohľadom svojho členstva v crew sa musí záujemca obrátiť na príslušného crew leadera. Neviem ako ostatní, ja nábor momentálne ale nerobím. V ostatných crew je to trošku voľnejšie, takže tam je aj väčšia šanca sa dostať. Preto prosím záujemcov aby kontaktovali ostatných lídrov: Protectoru za Community crew, alebo Kirka za Support crew.

    Vďaka za pochopenie a veľa šťastia

    M.
    Last edited by Mororus; 05-05-2009 at 02:16 PM.

  5. #5
    Guest

    Default

    Ještě předtím, než se pustíte do psaní zpráv Protectoře nebo Kirkovi bych rád doplnil věci, které by měl moderátor splňovat.

    Velmi důležitá je dobrá znalost angličtiny jak už bylo řečeno, dále perfektní znalost hry, aktivita ve hře i na fóru, slušné vystupování, vhodná je také plnoletost, i když není nezbytná.

    Dále musí moderátor mít nervy z oceli, pracovní nasazení a charakter, nemoderovat jen za vidinou kreditů, ale s posláním někomu doopravdy pomoct.

    Myslím, že já jsem jasným příkladem toho, že i člověk, do kterého by to nikdy nikdo neřekl, je schopný tyto podmínky splnit a být dobrým moderátorem

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Heh, neviem, či som ja rovnako dobrý príklad ako ty, sebavedomie ti však Bigem nechýba.

    Všetkým:
    Keep up the good work!

    M.

  7. #7
    Guest

    Default

    To je snad dobře ne?
    Jinak jsem si jistý, že jsi daleko lepší příklad než já

  8. #8
    Guest

    Default

    Hlavne by mal mat charakter, byt cestny a v prvomrade ist prikladom vsak?
    Last edited by MILAN3333; 05-05-2009 at 10:25 PM.

  9. #9

    Default

    o to si zase nemyslim Milane, to by tam pak mohli bejt dalsi naabove typu Marty "Mirka Dusina" McFlye, co s velkou pompou dostavaji funkce ikdyz na to nemaji za nesouhlas dosti jinych hracu, a pak po par mesicich potichoucku polehoucku radsi zmizi nez, aby tu priznali, ze na to nemeli...

  10. #10
    Guest

    Default

    Viem Zigac, to bola skor reakcia na udalosti predchadzajucich dni, po ktorych som ostal v nemom uzase ked som si cital jeden post troska vyssie. Sry za OT, len som to chel vysvetlit

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •