Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: Zmiana

  1. #1
    Guest

    Default Zmiana

    Wpadł mi do głowy pomysł aby w 12 edycji powrociły pod nickami przydomki Śmieć,Wł�częga,Kingpin,Ojciec Chrzestny,Dictator itp,itd. Co o tym myślicie??Fajnie by było powr�cić do starych czas�w 5 edycji Wtedy był odjazd .Bym zrobił sonde ale nie wiem jak .No ale myśle że weźmiecie to na poważnie i tak będzie. POZDRO DLA POLAKOW A SZCZEGOLNIE DLA KeeS itp,itd.

  2. #2
    Guest

    Default

    Wpadł; mi do głowy pomysł; aby w 12 edycji powrociły przydomki pod nickami smiec,włoczega,,Kingpin,Ojciec Chrzestny,Dictator itp,itd. Co o tym myslicie??Fajnie by bylo powrocic& do starych czas�w 5 edycji Very Happy Wtedy byl odjazd Very HappyVery HappyVery Happy.Bym zrobi sonde ale nie wiem jak Very Happy.No ale mysle że wezmiecie to na powaznie i tak bedzie. POZDRO DLA POLAKOW A SZCZEGOLNIE DLA KeeS itp,itd.

    Poprawilem bo nic nie mozna bylo rozczytac hehehehe. bylo same %@$*@$!

  3. #3
    Guest

    Default

    ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????

  4. #4
    Guest

    Default

    Fajnie, ze poprawiles, ale do tego mogles uzyc opcji edytuj.
    ----

    Pomysl fajny.
    Powr�t do przydomk�w / okreslen; postaci bedzie w pewien spos�b urozmaicalo gre. Jak kiedys byly te bajery, lepiej sie gralo. :P


    Kurde Teraz z literami pokrzanili. (nie ma polskich znakow )

    P.S. Dzieki za pozdrowienia Rowniez pozdrawiam.

  5. #5
    Guest

    Default

    No mi się też tro podobało, kiedyś już o tym pisałem, ale jak wyskoczyli, że serwery będą lagowac to ich olałem ;D

  6. #6
    Guest

    Default

    Jestem za Mi sie to podobało :P Szczególnie DICTATOR xD hehe PoZdRo

  7. #7
    Guest

    Default

    ja niegralem w V ede! Ale jeśli to wyglądało to fajnie to mogli by to przywrócić!!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •