Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
    Guest

Arrow Kredi Almada Fiyat[DaoPay] Yardım

arkadaşlar benım arkadaş dao paydan kredı alıcaktı 1 e = 2 tl 2=15 knt dıe aradık
    ama 50 kontor gıttı ve %50 sı doldu. Bnm sorcam bu dao paydan normal turkey fıyatlarıyla satın alma yapamazmıyız? yoksa 10 kredıye 20 tl verıyoz

Guest

Sanırım bu sorun şundan kaynaklanıyo.Arama yapma ücretinide sizden düşüyor..Yapıcak başka birşey oldugunu sanmıyorum ancak ucuz bir alım sistemi bulmaya çalışacagım.

Guest

yha bazı oyunlarda fln cep tel den sms le odeme var turkcell mobıl odeme gıbı bunlar awea ve vodafonedede var oyle bısey yapılabılırmı acabA?

Guest

Daha önceden birkaç kez yapıldı ancak çıkan sorunlar nedeniyle iptal edildi.

beyler buna bi çözüm getirsek iyi olmuycakmı guest örnek olarak vericeksek i can football diye bi oyun var burda olaya çok güzel bi çözüm getirilmiş mesaj atarak sadece parası neyse onu veriyoruz burdada öyle bir şey yapılsa hepimiz rahat rahat oynasak ve ayrıca bu doapay numarasını aradığımda şuanda numara kullanımda deil diyo ne yapmam gerekiyo

Guest

mesaj olayı çoğu ülkede var zaten türkiyedede vardı ancak doğru düzgün çalışmıyordu!

ben i can football da oynuyorum orda tıkır tıkır çalışıyo bu sistem

Guest

sms tarzı kredi kartı olmadan nasıl alıcaz kredi

Guest

Quote Originally Posted by epicW View Post
    sms tarzı kredi kartı olmadan nasıl alıcaz kredi
    Benim msn mi ekle ben senın kredi almana yardımcı olucam.