Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 134
  1. #1
    Guest

    Default Put your hands up for ...NONAME!!!!!

    dupa multe runde....dupa aproape 1 an... baietii incearca un #1

    MULT NOROC!!!!

  2. #2
    Guest

    Default

    let`s do it ! >

  3. #3
    Guest

    Talking ei... da

    bine zis incearca ... dar nu cred ca vor reusi... e prea mare aerul de vedeta in jur acolo si in ciuda prostiei si a norocului in care nu joaca la int decat o echipa nu prea renumita... ei cu o prestatzie de 24 cu 25 / zi ar putea scoate un 11kk si sa se claseze pe 2 bravoo f1rst si inca 2 pe acolo... restul <.l.> ... au mai incercat 1 dar au fost intrusi caini care acum sunt dresatzi bine (sp00ky) el e cel care a ajutat la milk iar inainte joker ne-a demonstrat ca , chiar daca nu ai nume tot potzi fii milkuit...
    Last edited by CFRist; 05-19-2009 at 11:52 AM.

  4. #4
    Guest

    Default

    Atty...taci frate am facut intr-o zi de joc,cat ai facut tu si teamu` tau intr-o runda .

    Ciocu mic !

  5. #5
    Guest

    Default

    Ba C0mmanDo,nu inteleg de ce te tot ataci atata...nu am chef de cearta..mai bine vezi-ti tu de ale tale si noi de ale noastre ? K is cam satul sa ma tot cert cu voi. Nu is singuru si nici nu voi fi singuru care o sa ia milk...macar n-a fost cu intentie cum e de obicei..

    Cainele
    Last edited by Romania; 05-19-2009 at 12:39 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    (rofl) . . . *cainele* joaca cat echipa voastra B-) asa ca...shht!

  7. #7
    Guest

    Default

    Felicitari baieti!!!

    #1

  8. #8
    Guest

    Default

    bvo NoName :P felicitari hai ca e bne sa vezi top 1 inter steag de ro !@ F1rst : sper ca tu dai de baut si nu iti iei adidashi :P (sti la cne ma refer)

  9. #9
    Guest

    Default

    hehe,alko numai dupa cinste sta ) (glumesc) ... Acum am inchis multe guri,sper

  10. #10
    Guest

    Default

    ba ...mai rasare cate unu ca Atty... e clar :P dar na... ar fi bne sa taca ))

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •