Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
    Guest

Default Crims'te başarılı bir TÜRKİYE

arkadaşlar bu konu üzerinde yoğunlkaşmamız lazım...Türkler noobluğundan kurtulsun... Bir proje hazırlayabiliriz , bu konuya katılımlarınızı bekliyorum...

Guest

Ne projesi mesela ?

ben başarılı nasıl olunur söylim kendinin başarılı olmasını istersen tanıdığın 5-10 kişi ile oynucan bu oyunu ama buda 2-3 haftayla olcak iş değil biraz emek ister o kişiler oyunu tam anlamıyla öğrendiği zaman ortak hesap açıcaksınız hepiniz düzgün bilgisayarlar olmasıda şart düzgünden kastım özellikleri iyi olmalı oyun oynarken kasmamalı ve arkadaşlarınla ya da akrabanlarınla düzgün anlaşarak iletişim içinde olarak top20 ye gelebilirsin tabikide bunun için kredi lazım kötü zamanlar için ve etrafınla uğraşmıcaksın birliklerle ya da kişisel kişilerle ve en önemliside seçtiğin arkadaşların seni yarı yolda bırakmıyacak kişiler olmalı ve arkandan düşünceleri olmamalı.

Diğer bir yöntemde bu oyunu bir hayli zaman (3-4 yıl ya da daha flaz zman ) oynayıp prestij kazanıp arkadaşlarını iyi seçip ortaklaşa kasmak.Pek bilgim yok ancak dream team ilk 5 e girmiş ilk ve tek türklerden onlarda muhtemelen böyle başarı kazanmışlardır tribalen liderliğinde.

Guest

Dream Team Geçmişte Kaldı ... Hem Böle Projeler Oyundaki TÜRK Oyuncu sayısını azaltır yani yeni başlıcak biride başlamaz ... Hem Başarı İstiorsak yok Türk Türk Öldürürmüş Yok Karalisteler felan hikaye türk türkü öLDürür fedakarlıkta yapmalıyız yani diosunuz ya türk türkü öldürdü oynamasın yarın birgün sende öLdürürsün Korkma

Guest

Bana göre 1. liğin yolu kutuplaşmaların kaldırılmasıyla gelir.Her takım toplanıp tek bir hesap için oynarsa o zaman başarıdan söz edebiliriz.
    Last edited by EmReFoReVeR; 05-20-2009 at 01:48 PM.

Guest

Ozmnda tartışma çıkar benim hesabım yok benim hesabım

Guest

İşte dediğim gibi anlaşma sağlanmalı.Sadece bu şekilde başarılı olabiliriz.Değişik fikirleri bekliyorum.

Guest

alsında arkadasımız guzel bi konuya deyinmiş ewt birlik olup tek bi hesaba toplamalıyız ve bu sekildede interde ilk 5e gireßiliriz.. Taßi Anlasmak ßiraz zor gibi cunku herkez gruplasmıs ve her qrupta birßirine saldırıo ßu sekildede ßir yere warılmaz..

Bence saglam bi cete olmadan bu is yapilmaz ama cetenin guvenilir,guclu,kalabalik,uzun online sureli ve kalici olmasi lazim Sorunda orda gruplana miyoruz ve guvenemiyoruz

Guest

Evet haklısınız.