Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
    Guest

Quote Originally Posted by Screamania View Post
    ben başarılı nasıl olunur söylim kendinin başarılı olmasını istersen tanıdığın 5-10 kişi ile oynucan bu oyunu ama buda 2-3 haftayla olcak iş değil biraz emek ister o kişiler oyunu tam anlamıyla öğrendiği zaman ortak hesap açıcaksınız hepiniz düzgün bilgisayarlar olmasıda şart düzgünden kastım özellikleri iyi olmalı oyun oynarken kasmamalı ve arkadaşlarınla ya da akrabanlarınla düzgün anlaşarak iletişim içinde olarak top20 ye gelebilirsin tabikide bunun için kredi lazım kötü zamanlar için ve etrafınla uğraşmıcaksın birliklerle ya da kişisel kişilerle ve en önemliside seçtiğin arkadaşların seni yarı yolda bırakmıyacak kişiler olmalı ve arkandan düşünceleri olmamalı.

Diğer bir yöntemde bu oyunu bir hayli zaman (3-4 yıl ya da daha flaz zman ) oynayıp prestij kazanıp arkadaşlarını iyi seçip ortaklaşa kasmak.Pek bilgim yok ancak dream team ilk 5 e girmiş ilk ve tek türklerden onlarda muhtemelen böyle başarı kazanmışlardır tribalen liderliğinde.
    DEDİĞİNİ herkez yapıyor fakat dünyada hiçbir ülkede olmayan zar zor olan birşey var türklerde birbirini sağma modası böyle oldugu sürece TC Türkleri olarak bi yere gelemeyiz.

Guest

Quote Originally Posted by BadSkull View Post
    alsında arkadasımız guzel bi konuya deyinmiş ewt birlik olup tek bi hesaba toplamalıyız ve bu sekildede interde ilk 5e gireßiliriz.. Taßi Anlasmak ßiraz zor gibi cunku herkez gruplasmıs ve her qrupta birßirine saldırıo ßu sekildede ßir yere warılmaz..
    Dedigin dogru, fakat bu 1 hesapta kasma işini bi Türk oyuncular beceremıyor aslında cok kolay acıcan bi yeni hesap grup lideri seçicen hesap onda kalacak

Guest

Bu liderde tarafsız olursa iki taraf içinde iyi olur.

Guest

Quote Originally Posted by Chiristopher View Post
    Bence saglam bi cete olmadan bu is yapilmaz ama cetenin guvenilir,guclu,kalabalik,uzun online sureli ve kalici olmasi lazim Sorunda orda gruplana miyoruz ve guvenemiyoruz
    Uzun süreli dediğin çete en fazla 1 gündür 2. gün o çete sağılır en iyisi kendi cetenı kuracan kendı clonlarınla soygun yapıcan kendı statlarını kullanıp kendı uğraşlarınla iyi yerlere gelmeyi denicen uzun süreli cete kurarak baskalarının iyi yerlere gelmelerine zemin hazırlarsınız.

Guest

[b] olsun sonuç olarak ba$ka bir türk e yardım etmi$ olucaksınız meydanda fed , ss , upe , ac çetelerinde toplansanız sonra Türklerden 1. olan arkadaşımıza kendinizi sağdırtsanız , yani statlarınızı ona werseniz güzel olur ; Türkiye bir yerlere qelir [b]

Guest

çoğunLuk oynamayı biLse başarıLı oLuruz zaten tartışmaya gerek yok ...

Guest

[B]
    Quote Originally Posted by lNoFearl4EveR View Post
    [b] olsun sonuç olarak ba$ka bir türk e yardım etmi$ olucaksınız meydanda fed , ss , upe , ac çetelerinde toplansanız sonra Türklerden 1. olan arkadaşımıza kendinizi sağdırtsanız , yani statlarınızı ona werseniz güzel olur ; Türkiye bir yerlere qelir

40 50k stat ile bi yere gelebilecegimizi sanmıyorum fed ss upe cetesini sağmak yerine clon kasıp onları sağarsın zaman kaybı
    Last edited by TcTaBuTcU; 05-21-2009 at 03:35 PM.

Guest

Quote Originally Posted by EmReFoReVeR View Post
    Bana göre 1. liğin yolu kutuplaşmaların kaldırılmasıyla gelir.Her takım toplanıp tek bir hesap için oynarsa o zaman başarıdan söz edebiliriz.
    Int. de Başarı İsteniyor ise Kadro Budur.. Eklenebilcekler Vardır Elbet ;

"Tribalenfeksiyon
    LeONtheProF
    KursunKalem
    KuzenLiwe
    "
    CaRiSMaTiC
    PirateStroke
    Birde Matmazel01 Diye Hatırlıyorum Nickini..

Bu Kadro Ne Zaman Toplanır o Zaman Inter #1 Gelir ki Öyle Bişey Olmıyacağı İçin Zor iş..

Guest

Quote Originally Posted by SeRmet View Post
    Int. de Başarı İsteniyor ise Kadro Budur.. Eklenebilcekler Vardır Elbet ;

"Tribalenfeksiyon
    LeONtheProF
    KursunKalem
    KuzenLiwe
    "
    CaRiSMaTiC
    PirateStroke
    Birde Matmazel01 Diye Hatırlıyorum Nickini..

Bu Kadro Ne Zaman Toplanır o Zaman Inter #1 Gelir ki Öyle Bişey Olmıyacağı İçin Zor iş..
    İnter ilk 3 muhabbeti yerine biraz türk oyuncular yardım etse biz burada inter 1. lige kasıyoruz kasılmadıgı zaman inter niye olmuyo diyosunuz..

Biz kasıyoruz su an inter için interde en avantajlı takımlardan biriyiz ama nedense niçin Türk oyuncular İlk 3 e giremiyolar diyenler ortalıkta yok..
    Forumda konu acacagınıza intere oynayan Türklere yardım edilse emin olun iyi bi iş çıkar ortaya..

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

İnter ilk 3 muhabbeti yerine biraz türk oyuncular yardım etse biz burada inter 1. lige kasıyoruz kasılmadıgı zaman inter niye olmuyo diyosunuz..

Biz kasıyoruz su an inter için interde en avantajlı takımlardan biriyiz ama nedense niçin Türk oyuncular İlk 3 e giremiyolar diyenler ortalıkta yok..
    Forumda konu acacagınıza intere oynayan Türklere yardım edilse emin olun iyi bi iş çıkar ortaya..
    DT ye mi Yardım Edicem ? Bu Sorun Çıkıyor İşte.. DT. - ST. - TFC. Ayrımı..