Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
    Guest

Quote Originally Posted by SeRmet View Post
    DT ye mi Yardım Edicem ? Bu Sorun Çıkıyor İşte.. DT. - ST. - TFC. Ayrımı..
    LuvYaAll..

Sen bu nickte DT avatarı profilde DT yazısı gördünmü? Biz DT adına değil Türkiye adına kasıyoruz o yüzden PFT bayragı yaptık asımıza DT adına kasıyor olsaydı nick DreamTeam avatarda DT avatarı olurdu dogal olarak değilmi? haksızmıyım? Mavipelerin02 BT den olduguna ragmen bize stat verecegini söylüyor Türkiye adına kastıgımız için sence bu bir gelişme değilmi?

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

LuvYaAll..

Sen bu nickte DT avatarı profilde DT yazısı gördünmü? Biz DT adına değil Türkiye adına kasıyoruz o yüzden PFT bayragı yaptık asımıza DT adına kasıyor olsaydı nick DreamTeam avatarda DT avatarı olurdu dogal olarak değilmi? haksızmıyım? Mavipelerin02 BT den olduguna ragmen bize stat verecegini söylüyor Türkiye adına kastıgımız için sence bu bir gelişme değilmi?
    LuvYaAll.. Nick Güzel Eyvallah. Avatarda Güzel Onada Lafım Yok Ama Ben Hala Bir Gelişme Göremedim.. LuvYaAll a Nickini Kasanlar Yine Aykut, Yine Mitat, Yine Sen ve Yine Dumak.. Kim Görmek İstemezdi LuvYaAll ın Profilinde " Players: Tribalenfeksiyon, MaviPelerin02,LeONtheProF,Kursunkalem,KuzenLiwe,Tc TaBuTcU " Gibi Bir Yazıyı

Guest

LuvYaAll.. Nick Güzel Eyvallah. Avatarda Güzel Onada Lafım Yok Ama Ben Hala Bir Gelişme Göremedim.. LuvYaAll a Nickini Kasanlar Yine Aykut, Yine Mitat, Yine Sen ve Yine Dumak.. Kim Görmek İstemezdi LuvYaAll ın Profilinde " Players: Tribalenfeksiyon, MaviPelerin02,LeONtheProF,Kursunkalem,KuzenLiwe,Tc TaBuTcU " Gibi Bir Yazıyı
    Yani dedigin şeyde güzel.. Yalnız birşeyi anlamadım " bir gelişme " derken neyi kastettin?

Guest

Quote Originally Posted by TcTaBuTcU View Post

Yani dedigin şeyde güzel.. Yalnız birşeyi anlamadım " bir gelişme " derken neyi kastettin?
    Bir Gelişmeden Kastım, Hala Dream Team e Kasan Arkadaşlar Inter. İçin Kovalıyor.. Birlik Olma Gibi Birşey Hala Yok

Guest

Default re

tr de birlik olması çok zor kesin bi bokluk çıkar eskiden olduğu gibi tek takım hainde toplanıp kasılması hayalden öteye geçmez bence keşke geçse tek takım halinde kasılsa ama çok çok çok zor

Guest

Int. de Başarı İsteniyor ise Kadro Budur.. Eklenebilcekler Vardır Elbet ;

"Tribalenfeksiyon
    LeONtheProF
    KursunKalem
    KuzenLiwe
    "
    CaRiSMaTiC
    PirateStroke
    Birde Matmazel01 Diye Hatırlıyorum Nickini..

Bu Kadro Ne Zaman Toplanır o Zaman Inter #1 Gelir ki Öyle Bişey Olmıyacağı İçin Zor iş..

aq bunlar bi araya gelse kim kimi sağıcak yarışmasına döner walla

Bence kasmak için önemli olan Arkadaş bulmak ama sağlam kascak Zaten birçok kişiyle kasarsan gerisi geliyor.

Beyler bi noktayı unutuyorsunuz.Bu oyun para ödüllü olduğu için bu kadar kişi bir araya gellir kasarsa para kimin olcak?=

Guest

Bir Gelişmeden Kastım, Hala Dream Team e Kasan Arkadaşlar Inter. İçin Kovalıyor.. Birlik Olma Gibi Birşey Hala Yok
    Zaten gerek yok dream team tek basına inter 1 de olur

Guest

Quote Originally Posted by 7mseni1kere View Post
    Beyler bi noktayı unutuyorsunuz.Bu oyun para ödüllü olduğu için bu kadar kişi bir araya gellir kasarsa para kimin olcak?=
    Para yerine kredide alabiliyorsunuz takım oyuncularına eşit miktarda kredi dagıtılabilir.