Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Kejsmin 2

  1. #1

    Default Kejsmin 2

    Pokud jsem tomu dobre rozumnel tak pan kolega asi popisuje zabanovanou IP adresu, ktera mohla byt kdysi zabanovana kvuli nejakymu nezbednikovi co podvadel a ted jiny hrac kvuli tomu, ze mu byla tahle adresa providerem pridelena se na TC nedostane... coz neznemana, ze on je ten hrisnik a kriminalnik...

    PS: i ja se muzu plest, ale pisu to do novyho threadu, protoze ten originalni byl hned locknut, tak aby tu byla zaznela i jina varianta

  2. #2
    Guest

    Default

    I toto je varianta, která ovšem nemění nic na situaci. Jedná se o ban a dnešní postupy jsou jasné bany se řeší přes centrum podpory. Na fóru se člověk opravdu nic nedozví když se bude ptát proč má ban, v tomto případě proč má ban kamarád.

  3. #3
    Guest

    Default

    ZIgac tvoja varianta je na 95% pravdivá... myslím že aj keby to bol vinník tak by unban možno dostal, lebo prešiel od toho už určitý čas... no všetko je na Jurajovi nie na nás...
    Cieľom banu neni hráča odradiť od hry ale len potrestať za to čo spravil..

  4. #4

    Default

    Já to tu psal zejména pro něj, aby se hned nelekl, že má smůlu. Juraje může zkontaktovat přes PM tady anebo to řešit na tom support toolu, ale přišlo mi, že kdyby to tu nezaznělo tak další hráči jsou pryč protože by se na to mohli vysrat

  5. #5
    Guest

    Default

    Toto neni ojedinelásituácia stáva sa to... ale dá sa riešiť všetko...

  6. #6
    Guest

    Thumbs down

    I já bych podal malý protest, nechtělo se mi zakládat nový topic.
    Dostal jsem IP BAN sem na forum, aniž bych věděl důvod...
    (Sorry. The administrator has banned your IP address. To contact the administrator click here)
    Pokud je to změnou IP, tak to asi těžko ovlivnim, jelikož kvůli bouřce odpojuju modem a od poskytovale neplatím příplatek za pevnou IP, takže během 5min mi automaticky přidělí novou.

    Jestli mi to někdo z vás potvrdí, tak ani nemá cenu tím ztrácet čas na The Crims - Powered By Kayako eSupport a můžu čekat i zabanovaní mého učtu na TC, čímž dám Jurajovi dobrou příležitost k radosti že?

    S pozdravem 4FEAR

  7. #7
    Guest

    Default

    IPčkou to nebude..Ja mam tiež dynamickú ip..Vypínam ju každú chvíľku, teda zakaždým nová IP a nemám problém žiadny..Akurat možno to, že ma to hodí semtam pod UK alebo Nemecko..Inak no problem..Žiadne bany ani nič.
    btw..Ked mas dynamicku IP tak čo sa haluziš nad nejakym banom ?

  8. #8
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    4fear:

    Tak bany na fóre ja neriešim a ani nejako ja riešiť nechcem pokiaľ nie som donútený. V tomto prípade skutočne donútený nie som. To sa musíš obrátiť na admina s menom Protectora.

    Čo sa týka tvojho IP banu, tak myslím, že súvisel ešte z dávnejšieho spam útoku na fórum, čo ste skupinovo podnikli...

    4fear čo sa týka tvojich banov v hre, tak to áno, mám na tvoju predstavu o čistom a bezúhonnom hraní svoj názor a myslím, že čo sa týka hry si tak na pomedzí trvalého vylúčenia z TC. Sa tu potuluješ dosť dlho a teda si vyviedol nejednu somarinu proti pravidlám.
    Každého trošku súdnejšieho človeka aj na tvojom mieste by nemalo napadnúť si sťažovať, že si na tom nejako extra zle, alebo že by sa ti krivdilo.

    M.

    PS: Prepáčte, čo sa týka Vašich rečí o IP adresách, to ponechám bez komentára, s tým sa budete musieť vyrovnať samy.
    Last edited by Mororus; 05-28-2009 at 01:50 PM.

  9. #9
    Guest

    Default

    Mororus: mňa by zaujímalo len ako dávatie tie bany v hre keď hráč ma dynamickú ip adresu? dáte mu ban na aktualnú ip adresu ktorú ma avšak ako hovorí 4fear reštartne router a má zase inú čiže znova hraje a znova môže robiť zločiny v hre? (think)

  10. #10
    Guest

    Default

    neviem ci ma fear dynamicku ip alebo nieco take podobne,ale tipujem ze hej da sa to zistit na rapidshare pri stahovani... ako fear pise staci sa prihlasit a odhlasit z netu a stahujes dalej v podstate dostavas inu ip adresu... co sa ho tyka tak podla mojho uvazenia by som podotkol ze za tie ipcky by ban byt nemal pretoze potom by museli pobanovat mnoho ludi hrajucich TC... skor ten spam co tu bol ale ak dobre viem to bolo uz davno dajme tomu ze pred 3 mesiacmi tak nejako neskoro bol potrestany, myslim ze pes bude inde zakopany

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •