Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Default Co chwile mnie wywala

    Mam pewien problem. Wchodze na TC robie kilka rzeczy nastepnie mnie wywala i musze od nowa sie zalogowac. To jest wkurzajace. Mam reutera. Ktos wie jaka jest tego przyczyna?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    -logujesz się naprzemiennie z kimś na konto,
    -tracisz cookies podczas gry,
    -próbujesz się "standardowo" zalogować paroma kontami (jednocześnie) do TC,

    Podczas wylogowywania wyskakuje ci jakikolwiek komunikat?

    Wyczyść Cookies bądź sprawdź jak problem wygląda na innej przeglądarce.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  3. #3
    Guest

    Default

    Pojawia mi sie

    Wylogowanie
    Wylogowałeś się pomyślnie!

    lol a jak te cookie sie usuwa?

  4. #4
    Guest

    Default

    Mozilla: Narzedzia -> Opcje -> Prywatność -> Wyświetl Ciasteczka -> Usuń wszystkie Caisteczka.

    IE: Narzedzia -> Opcje internetowe -> Historie przeglądania -> Usuń -> usuń pliki cookie.

    Ciasteczka = cookie

  5. #5
    Guest

    Default

    Niestety usunięcie ciasteczek nie skutkuje. Nie loguje się też z kimś na konto, cały czas na jedno. Po kilku wykonanych rzeczach w TC jak klikam np. na Lokale to wyskakuje tak jak bym kliknał Wyloguj

    Wylogowanie
    Wylogowałeś się pomyślnie!


    Coś jeszcze może byc przyczyną?

  6. #6
    Guest

    Default

    może wchodzisz z proxy ? i zmienia Ci sie ip w czasie chodzenia po TC, bo jest zabezpieczenie. . .

  7. #7
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    @AroDestruktor : masz dynamiczny IP i wywala Cie przy zmianie adresu IP
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  8. #8
    Guest

    Default

    Fasol to nie jest rozwiazanie tego problemu . . . Gracze z PL posiadający NEO tez maja dynamiczne a jakos im sie to nie dzieje ? Gracze z zagranicy tez maja dynamiczne więc nie pisz bzdur. TC sprawdza IP przy samym zalogowaniu z tego co wiem, bo gdyby miało jeszcze zadawać pytanie w czasie gry o IP to serwery były by mocno obciążone. Lecz do końca sam nie wiem jak to jest. A ja wcześniej pisałem o proxy które zmienia się recznie w przeglądarce i wtedy to już inna bajka : D ale nie chce mi sie tłumaczyć Ty jesteś tu adminem to chyba wiesz co i jak ^^
    pozdro

  9. #9
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Nie mam zamiaru tu i w tym miejscu rozpisywać sie o swoich narzędziach pracy ale jego nie wylogowywuje od razu po zalogowaniu tylko w trakcie i nie jest to adres proxy.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  10. #10
    Guest

    Default

    7 miesiecy poczekalem i nic to samo mam :{ czyli po prostu mam pecha? PRzedtem wszystko gites mialem i normalnie dzialalo i tera nie wiem co sie zmienilo ;o

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •