Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: japca pe fata

  1. #1
    Guest

    Default japca pe fata

    bai fratilor....scrie mare acolo la curve ca dak iti iei prezervati iti ajung 28 zile de crims si nu te imbolnavesti ca de le dai la baieti 10 credite..am facut si eu prostia asta si mi-am luat 10 credite mi-am cumparat prezervative si ce crezi....sunt la spital...nu mi se pare deloc corect va rog frumos sa rezolvati cumva problema cat mai repede pt ca vreau sa ma joc

  2. #2
    Guest

    Thumbs down ce crezi

    mi-am mai luat 10 credite ca sa ma mai joc si eu pana se rezolva problema...stiind ca am platit pt prezervative m-am mai dus la niste curve si la a doua curva am intrat iar in spital...va rog frumos sa rezolvati pt ca mi se pare deadreptul nesimtitre curata...platesc si nu primesc nimik in schimb.

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    e mai sigur sa te droghezi decat la curve..

  4. #4
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    Da-mi 10 credite si am sa-ti dau un pachet de prezervative. Riscul de a te imbolnavi va scade de 100 ori. Un pachet iti va ajunge 28 zile Crims.

    Riscul va scadea de 100 de ori, dar nu de tot. Citeste cu atentie indicatiile, chiar daca ai cumparat prezervative tot nu e 100% sigur.

  5. #5
    Guest

    Default

    oricum e mare teapa frate...am luat dalea si ma imbolnavesc de 10 ori mai repede.inainte faceam vreo 100 respect pana la inbolnavea o curva...acuma abia fac 50...aiurea

  6. #6
    Guest

    Default

    ti s`a spart prezervativul fraiere ....ahahha

  7. #7
    Guest

    Default

    OFF: cred ca era din ala cu 0.50 bani /bucata ) hahaha data viitoare cumparatzi DUREX ) sau Love Plus + Sensation =))

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Quote Originally Posted by nelutzu View Post
    OFF: cred ca era din ala cu 0.50 bani /bucata ) hahaha data viitoare cumparatzi DUREX ) sau Love Plus + Sensation =))
    )))) Dai un ban , dar stai in faţă .

  9. #9
    Guest

    Default

    Ai spus "japca pe fata"...ce ,daca era "japca pe (la) spate" te simteai mai bine ? Glumesc...fa-ti barul tau ,consuma numai acolo ,ia-ti masuri de precautie ca sa nu fii atacat ,iar daca tot n-au ce face parintii tai cu banii baga si tu creditele in productia de droguri ,de exemplu...
    Last edited by bocanilla; 05-26-2009 at 07:17 PM.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by m198wyd View Post
    va rog frumos sa rezolvati cumva problema cat mai repede pt ca vreau sa ma joc

    pai daca tot vrei sa te joci intreba si tu pe cineva cum se face.... fac pariu pe 100 de credite ca nu iti strica ajutoru playerilor care stiu cate ceva despre jocu asta ... Bocanilla de exemplu ... ti-ar putea da lectzii :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •