Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Exclamation Zmankovanje spoštovanja

    Zdaj sem prvič začel igrat in sem prišel čez 1000 spoštovanja.. in sem jaz (in tudi moj prijatelj) opazil da mi spoštovanja kr zmankuje. Nekaj časa igram potem mi ga kr po 50 pobere. In to se dogaja po večkrat (tudi mojemu prijatelju), pa me zanima kaj bi blo lahko narobe (predvidevam, da to ni kar normalno) ali kaj bi lahko narobe delal, kaj na spremenim?
    Če se vam kaj sanja ali če to poznate in znate odpravit bi bil hvaležen da izvem!

    LP
    Last edited by nex191; 05-26-2009 at 09:10 PM.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Obstaja tema za vprašanja; spoštovanje je odvisno od denarja če denar porabš gre spoštovanje dol, ko ga dobiš gre gor. Denar pa ti porablajo tudi tovarne, da o tem če te kdo napade ne govorimo..

  3. #3
    Guest

    Default

    nevem kako majo lahko nekateri toliko spoštovanja zanima me s čim si ga lahko toliko pridobijo

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by wasd1234 View Post
    nevem kako majo lahko nekateri toliko spoštovanja zanima me s čim si ga lahko toliko pridobijo
    Piše na temu forumu že vsaj milijonkrat, tolk da veselo na delo & prijetno branje.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by wasd1234 View Post
    nevem kako majo lahko nekateri toliko spoštovanja zanima me s čim si ga lahko toliko pridobijo
    naredijo zajce in celo rundo ropajo..
    spoštovanje ti lahko zmanjka samo ce te nekdo napade in ti gredo dol statsi
    ali pa ce zapraviš denar 100 resp=1 mio $

    :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •