Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    Default czy jeszcze trzeba oczekiwac na skoki ??

    czy jeszcze trzeba oczekiwac na skoki ?? czy juz zrobione? bo albo te 12 tys osob tak miesza serwer albo nic wogole nie bylo ruszane bo caly czas to samo jest !!

  2. #2

    Default

    no jednak watpie ze cos z tym jest zrobione bo nawet przy 12 tys ludzi nigdy nie czekalem juz parenascie minut...idzie sie wkurwic normalnie wiara juz ma po 30 k a ja nawet z miejsca nie moge wystartowac bo non stop cos muli....

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default

    Mi już skoki chodzą tak jak powinny, a wam?

  4. #4

    Default

    ku**** jestem zly na maxa gowno chodzi zrobilo sie 3 dobrze i znow to samo

    kurwa zrobcie to bo do chuj nie da sie grac...za klniecia sory ale jak byscie chcieli se tak pograc jak ja a chuja przez 2 dni mozna zrobic byscie tak samo reagowali !!

    /edit Tonik

    1.4 Zabronione jest używanie języka wulgarnego i obraźliwego na forum gry;

  5. #5

    Default

    Tonik ja o tym wiem ale z gory za to przeprosilem...a tak wogole to by sie ktos wziol za ta sprawe i odpisanie na mojego posta a nie cisza jak zawsze....wszedles upomniales a nic nie powiedziales o tym...przeciez jak tak moze byc?Ja rozumiem jeden dzien bo nie bylo admina ale to juz niedlugo prawie 3 dzien bedzie....i jak tu mozna grac?ten serwer powinien chodzi prawie bez zarzutu czy nie wiem czego to wina a tu non stop problemy :/ i non stop cisza na dane temay !!

  6. #6
    Guest

    Default

    hyhyy żaal da sie grać ale z 5h dziennie max bez zamuły wstajesz o 6 (tak jak ja ) :P i grasz do 11 ( ja poźniej odpuszczam bo mulą) ale coś czuje ze będzie naprawione bo są prace konserwacyjne

  7. #7
    Guest

    Default

    super naprawione i staty wrócone do9 godziny 5.21 wczorajszego dnia poprostu żal.pl to po co ja wtsałem wcozraj o 4 i robiłem ala do 7 a potem ssałem konta? czy nie mozna tego wrócić do tej godziny aż padły serwy?

  8. #8
    Guest

    Default

    No ludzie, zastanówcie się moment.
    Uważacie, że admini na złość wam robią backup z tej a nie innej godziny? Cieszcie się, że w ogóle będzie backup bo równie dobrze mógł być restart edycji i co byście wtedy powiedzieli?

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    98

    Default

    Quote Originally Posted by RafexBack4Fun
    super naprawione i staty wrócone do9 godziny 5.21 wczorajszego dnia poprostu żal.pl to po co ja wtsałem wcozraj o 4 i robiłem ala do 7 a potem ssałem konta? czy nie mozna tego wrócić do tej godziny aż padły serwy?
    Zapewne byłoby można, gdyby był backup. Ostatni backup jaki mają Szwedzi to właśnie z godziny 5:21. Myślisz, ze robią backup z dnia 7.05 g. 5:21 bo maja taki kaprys?

  10. #10
    Guest

    Default

    do kiedy wkoncu ponownie ruszy.bo memox niby pisal ze dzis o 12 ale jak wchodzisz na tc to 20.00 wiec wkoncu kiedy

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •