Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: [b]kredyty[/b]

  1. #1
    Guest

    Thumbs down Kredyty

    Nie wiem czy ten temat byl juz poruszany, jesli tak to trudno,jesli nie to ja go zaczne. Pisze tu w imieniu debili, ludzi nie znajacych angielskiego, czy obslugi internetu/komputera. Mam 13sto letniego brata, jest debilem, bo placi za tą gre i nie zna angielskiego- ogolnie cieżko kapuje. Jak mu sie zdarza (a zdarza sie dosc czesto) wyladowac w szpitalu czy w wiezieniu to od razu leci po telefon i kupuje kredyty, a one mu za kazdym razem nie dochodza i trzeba pisac do Credits Departament, ale ile kurwa mozna?! Rozumiem nie dojda raz czy dwa razy- zdarza sie, ale nie moze byc tak, ze te SMS-y tak czesto niedochodza, no bez przesady!Jestem pewien, ze to nie jest tylko incydent (w naszym/ jego przypadku) i tak sie dzieje u polowy graczy, bo na skwerach coraz czesciej sie czyta: Pomocy, wyslalem SMS-a i nie dostalem kredytow! Zrobcie cos z tym, bo wy chuja robicie, tylko wypychacie sobie portfe naszymi pieniedzmi, a skoro my placimy, to żądamy najlepszej obslugi!!! Zobaczycie, przejedziecie sie na tym nierobstwie, wyjdzie pożadna alternatywa dla TC i dopiero wtedy bedzie kombinowanie jak przyciagnac z powrotem graczy,ale wtedy bedzie juz za pozno. Nie chce mi sie juz pisac,choc mam jeszcze kilka sugestii. Pozniej je dopisze. . .
    PS. jebac TC i jego obsluge! _|_(~.~)_|_! Pozdro dla AntyPolandSqadu:]
    Last edited by WielkiPOWROT; 06-02-2009 at 11:09 AM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Zawialo ...
    Po pierwsze taki rzeczy są zgłaszane na bieżąco do Development crew.
    Po drugie z tym napychaniem sobie kieszeni to trochę inna sprawa, bo żadna osoba z PL nie dostaje ani złotówki za siedzenie w TC od twórców.
    Po trzecie te Twoje alternatywy już powstały i dlatego gracze ktorzy grali w początkowych edycjach, przerzuciło się na inne gry, ale to nie robi nic zlego bo ciagle przyciagamy nowych graczy

  3. #3
    Guest

    Default

    Do czasu, do czasu Cypisku...
    Ja napisalem o pożądnych alternatywach, te alternatywy co wyszly to syf. Znam je i wiem co mowie, bo gralem. Jak narazie TC jest jest najlepsza gra tego typu,o tej fabule itp. A co do nowych graczy, to sie nie bede wypowiadal, bo sie robi z tej gry tibiaII, te same dzieci neo. A powinniscie bardziej przyciagnac pożądnych ludzi, zeby ta gra byla na odowiednim poziomie,bez rasizmu itd. A nie taki margines co nawet polskiego nie zna. Co do tej kasy sie moze pomylilem i zwracam honor, ale to faktu nie zmnienia, ze gowno robicie!! Tak na marginesie, wyslałem wiadomosc o tym, ze nie dostalem kredek i nie dostalem, ani kredytow, ani zadnej odpowiedzi. Napewno napisalem dobrze, !!BO NIE RAZ JUZ TO PISALEM!!



    PS. jebac TC i obsługe _/_(~.~)_\_. Pozdro dla AntyPolandSqadu!
    Last edited by WielkiPOWROT; 06-02-2009 at 12:13 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    nie odpowiedziales mi jeszcze na pytanie czy COŚ zamierzacie z tym faktem zrobic, bo z tego co zauważylem , to trzeba was opierdolic i dopiero sie bierzecie do roboty?? Chcialbym jeszcze, zeby inni gracze sie wypowiedzieli, poniewaz to dotyczy nas wszystkich..

  5. #5
    Guest

    Default

    Nie ja tworze grę, więc nie wiem Powiem szczerze normalni luldzie, to nie grają w TC. Dla mnie TC to jest klikniecie na forum i w translatora i to wszystko. Będąc moderator nie musze wcale siedziec i grac, bo ja na to czasu nie mam.
    Wierz mi Twoje opierdalanie mnie nie zmotywowalo ani troche

  6. #6
    Guest

    Default

    Moim zdaniem nie masz co się produkować bo DEV mają graczy w dupie, w TC juz się przyjeła zasada że gracze są dla gry a nie gra dla graczy... i chyba rozumiesz co chciałem powiedzieć.
    Jeśli chodzi o te kredyty to sprawa wygląda tak że TC za dużo w tym do gadania nie ma bo oni mają umowe np. z DotPay czy paypal czy inne hujostwo i oni tylko wystawiaja "wyslij "gowno" na "0700" czy cos i dalej to juz zależy od obsługi tych wyżej wymienionych dostawców usług, a z kasą to sprawa wyglada jeszcze inaczej bo np. za takiego SMS-a za 3.66zł >>
    3 zł netto (3.66 zł z VAT)<tyle płacisz 1.23 (1.50 z VAT) < tyle dostaje TC... ale to że TC ma juz 5 lat czy jakoś tak mają prowizje wieksze... ale na samych statkach kase ciągną .. policz sobie chociąz 100-200 aktywnych którzy na każdy statek kupią te info + 10% ... od 2 do 5k zł a na statkach sie nie konczy....

    STFU TC : )

    ELO

  7. #7
    Guest

    Default

    Cypis, no to sluchaj, skoro nie mozesz mi pomóc, to po co sie wypowiadasz. Rozumiem nie masz czasu na gre, ja tez go nie mam duzo, tylko teraz troche wiecej, bo do szkoly juz nie musze chodzic, dlatego ze juz oceny mam, ale nie oto chodzi... Chce tylko glosno powiedziec/napisac, ze TC dyma zwyklych graczy w dupe bez ich wiedzy!! **** YOU!
    Angel, thx,ze mam Twoje poparcie idzieki za info! Nie wiedzialem, ze te kutafony,az tak nas ruchaja..;/:/

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    ffielkiPowrud, jak napisałeś do credits departament to troche cierpliwości i napewno ktoś odpisze, jak źle wypełnisz raport to już nie jest moja wina.

    PS.. Napisz do Kasi z brawo, bo widze że masz problem

    Lock.
    Last edited by FasoL; 06-02-2009 at 11:01 PM.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •