Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: Rabbit mode

  1. #1
    Guest

    Question Rabbit mode

    Buna, am si eu nevoie de mai multe informatii despre Rabbit Mode.

    Stiu, cum se face, am unul, dar nu stiu ce sa fac cu el......

    PROBLEME :

    1. Care e numarul maxim admis de conturi iepure pe aceeasi adresa de email?
    2. In afara ce cele 3 reguli ambigue ce NU TRBUIE INCALCATE care sunt limitele pe care trebuie sa le pastrez cu un iepure ?
    3. Cum as putea folosi un cont iepure ca sa-mi ajute contul principal?
    4. Trebuie neaparat sa bag contul iepure la "Prieten de incredere" ?
    5. Se poate sti cui apartine fiecare cont iepure ?
    6. alte nelamuriri ce nu mi-au trecut prin cap sunt binevenite....

    Raspunsuri: DACA SE POATE .... MURA'N GURA (vorba francezului)

  2. #2
    Guest

    Default

    Deci, data viitoare pui intrebarile aici : http://forum.thecrims.com/support-ro...ri-simple.html , deoarece nu e nevoie sa deschizi threaduri noi...

    Raspunsuri :

    1. Iti poti face doar un cont/iepure sau cum vrei tu sa-i spui pe o adresa de mail (unu este limita)
    2. Trebuie sa respecti regulile ,mai putin regula #2 si regula #14.( doar daca ai iepurele la MODUL IEPURE)
    3. Il poti folosi ca sa iti ajute contul principal (mainu) dand spargeri cu contul iepure(eu iti sugerez sa ai cel putin 10) ,iar apoi transferand skillu pe main prin 1x1 sau GA(gang-atac)
    4. NU, din moment ce un cont este trecut la modul iepure nu mai este necesar sa faci relatii de incredere,asta insemnand ca si prietenii tai pot intra pe acel cont care e la modul iepure,doar daca ai tu incredere deplina in ei si le dai parola , iar relatia de incredere este necesara daca doresti sa intre altcineva pe contul tau principal(main).
    5. Doar cei din CRIMS CREW stiu asta,in schimb un *player* obisnuit nu are de unde sa stie daca iepurele X e a lui Y...
    6. DACA MAI AI INTREBARI ,ITI SPUN INCA ODATA , PUNE-LE AICI : http://forum.thecrims.com/support-ro...ri-simple.html



    Sper sa iti fie de ajutor raspunsurile

    Bafta!

  3. #3
    Guest

    Default

    Bune raspunsurile ,Alkoo...cu trei mici paranteze

    Quote Originally Posted by NoraG View Post
    2. In afara ce cele 3 reguli ambigue ce NU TRBUIE INCALCATE care sunt limitele pe care trebuie sa le pastrez cu un iepure ?
    In general ,regula bunului simt ;

    Quote Originally Posted by NoraG View Post
    3. Cum as putea folosi un cont iepure ca sa-mi ajute contul principal?
    Orice cont ,fie el iepure sau nu,fie el sau nu setat pe modul urecheat , poate fi folosit ca momeala pentru un gang-attack . Se introduce contul intr-un gang , se poate vedea ce respect au membri acelui gang si se poate deduce cu o oarecare aproximatie si skill-ul intregului gang ,iar daca pare la indemina se poate trece la atac . Dar aici apare o problema de ordin moral :inseli increderea cuiva . Stiu ,multi vor ride..."ce vorbeste asta de moralitate in jocul asta? " ...Oricum ,in cazul descris in acest exemplu ai nevoie de cel putin trei useri . Dar la ora actuala nu cred sa existe vreun jucator cinstit care sa accepte asa ceva . Gangurile nu se fac pe strada ,poate doar vreun noob sa incerce ,si asta doar o singura data...a doua oara nu mai risca, decit daca are oarece ginduri razboinice ;

    Quote Originally Posted by NoraG View Post
    4. Trebuie neaparat sa bag contul iepure la "Prieten de incredere" ?
    Nicidecum . Setarea in modul iepure a unui cont isi are rostul doar atunci cind acel cont urmeaza a fi folosit de doua sau mai multe persoane ,altfel aceasta setare poate fi o piedica . Exemplu :sa spunem ca vrei sa dai un GA si folosesti un cont iepure drept momeala ;intrucit contul iepure nu are acces la clasamente ,la profilul acestuia va apare doar "#",nu si locul ocupat...dezavantajul consta in faptul ca ipotetica victima poate observa acest lucru ,poate trage concluzia si va putea dejuca planul. Daca respectivul cont este folosit doar de catre cel care l-a inregistrat , este chiar absurd ca acesta sa se treaca singur la "prieteni de incredere".

    Inca un sfat pentru NoraG :Nu transpune in practica asa ceva cu gangul " wild girls "...oricum nu cred ca vei incerca ,ai totusi cel putin 9 luni de experienta in acest joc
    Last edited by bocanilla; 06-11-2009 at 07:46 AM.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •