Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: Saygınlık

Guest

Arrow Saygınlık

arkadaşlar bende ölüm makinası var minimum 1218.. nomex im var saygınlık 2600 , rus uyusturucu kralını da soyabiliyorum ama ben daha çabuk saygınlık arttırmak istiyorum nasıl yapabilirim
    30 tane de eroin tesisim bulunmakta

Guest

Quote Originally Posted by cultraslan View Post
    arkadaşlar bende ölüm makinası var minimum 1218.. nomex im var saygınlık 2600 , rus uyusturucu kralını da soyabiliyorum ama ben daha çabuk saygınlık arttırmak istiyorum nasıl yapabilirim
    30 tane de eroin tesisim bulunmakta
    http://forum.thecrims.com/support-tu...-bilgiler.html
    Burayı bir oku istersen

Guest

benim sorunum bu değil ama 4700 yaptım saygınlığı rus uyusturucu kralını soyarak yani demek istediğim daha kısa bi yolu yok mu 30 tane eroin tesisi var 1 oyun gününde 900.000$ geliyo oda 90 saygınlık falan demek yani Türkler 500.000 saygınlık yapan da var bu oyunun ipucu yok mu ki

Guest

Quote Originally Posted by cultraslan View Post
    benim sorunum bu değil ama 4700 yaptım saygınlığı rus uyusturucu kralını soyarak yani demek istediğim daha kısa bi yolu yok mu 30 tane eroin tesisi var 1 oyun gününde 900.000$ geliyo oda 90 saygınlık falan demek yani Türkler 500.000 saygınlık yapan da var bu oyunun ipucu yok mu ki
    sana dedıgım yeri oku bütün herşey orada arkadaşım okumadan nasıl öğrenebilirsin?

Guest

oyunu biliyorum tek sorunum bu
    tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurssa sevinirim
    yinede saol tabutcu

Herşeyin başı fk çıkar ve fk bul kendine sonra alabileceğin kadar eroin ketamin morfin depola kendine;kredin varsa limadan gelecek malı biliyorsan o malı depola limana gelince sat.Eğer yeterli kadar mal satarsan o kadar saygınlık yaparsın.

Guest

Quote Originally Posted by Wannpire View Post
    Herşeyin başı fk çıkar ve fk bul kendine sonra alabileceğin kadar eroin ketamin morfin depola kendine;kredin varsa limadan gelecek malı biliyorsan o malı depola limana gelince sat.Eğer yeterli kadar mal satarsan o kadar saygınlık yaparsın.
    çok teşkkür ederim deneyeceğim