Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
  1. #21

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    Pokud by se hledělo na momentální stav v daných kolech, tak si myslim, že nejvíc členů by měl asi zizanův forgotten.
    Narátal som ich 47, ak nerátam zizana

    Sa zobuď, vo Forgottene bolo vždy maximálne 5 aktívnych hráčov
    JUST FN STYLE...

  2. #22
    Guest

    Default

    Jsem vzhůru Pokud bylo v FN vždy maximálně 5 hráčů, můžeš mi říct, proč jich má fear napsaných u sebe v profilu 8? Asi si 3 domyslel, viď? A odpusť si prosím ten útočnej styl, nemáme přece ani jeden z nás potřebu hádat se tu, kvůli nějaký tvý touze stále se mnou bojovat.

  3. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    Jsem vzhůru Pokud bylo v FN vždy maximálně 5 hráčů, můžeš mi říct, proč jich má fear napsaných u sebe v profilu 8? Asi si 3 domyslel, viď? A odpusť si prosím ten útočnej styl, nemáme přece ani jeden z nás potřebu hádat se tu, kvůli nějaký tvý touze stále se mnou bojovat.
    Lebo v 25. a 29. kole boli iní hráči
    JUST FN STYLE...

  4. #24
    Guest

    Default

    Dobře, ale mluvíme tady o tom momentálním stavu, tj. kolik lidí hraje za tým v jednom kole. Ty tvrdíš že max. 5. Fear tvrdí, že 8 a dává k tomu i jména. Takže?
    Je to diskuze o ho-vně pokud se nekoukneš z neutrálního pohledu.

  5. #25

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever View Post
    Dobře, ale mluvíme tady o tom momentálním stavu, tj. kolik lidí hraje za tým v jednom kole. Ty tvrdíš že max. 5. Fear tvrdí, že 8 a dává k tomu i jména. Takže?
    Je to diskuze o ho-vně pokud se nekoukneš z neutrálního pohledu.
    Ale nesmieš to tak brať, pre príklad v 25. kole hrali zizan, ja, sumec, novom, kubec.. 29. zizan, fukokobra, fear, rony, sumec
    JUST FN STYLE...

  6. #26
    Guest

    Default

    Ja myslim ze v kazdom tyme mate max 2-3 ludi co to cele tahaju pocas celeho kola. Potom su taki, co podavaju slabsi vykon a potom tretia skupina hracov su taki, co sa len zvezu a maju zasluhy za inych. V kazdom tyme to tak je, hral som dost dlho nato a to nielen vo vlastnom tyme aby som to mohol prehlasit na 95%. Kazdy hra ako moze alebo ako chce. Aj keby v tom tyme malo hrat 15 ludi. Je to vec a zasluha toho, ktoreho tymu ze splasil tolko doveryhodnych hracovi. TC nezakazuje multiiuctovnictvo, takze je to v poho. To ze tam hralo tolko a tolko ludi je vacsinou vyhovorka porazeneho tymu, lebo v kazdom uspesnejsom tyme hralo hocijako minimalne 8-10 ludi, v kazdom. Myslim ze s rozdielom do 4-5 "hlavnych" hracov v inom tyme sa da drzat krok a dokonca pomocou dobrej strategie aj hravo predbehnut. Vynimkou akurat byva stary dobry devil a tych ich 30 hracov v profile
    Inak Sanchez ked sa tak dusujes za tych 5 hracov tak Kedul mi posielal screen ked bol v FN chate spolu s dalsimi 15 ludmi je to o nieco viacej ako tu tvrdis.
    Napokon len tolko: Ked vam niekto povie ze vas je v tyme viacej alebo mate vela ludi tak to neberte ako urazku skor ako pochvalu a svet bude usetreny o par rypavych konverzacii

  7. #27

    Default

    Quote Originally Posted by MILAN3333 View Post
    Inak Sanchez ked sa tak dusujes za tych 5 hracov tak Kedul mi posielal screen ked bol v FN chate spolu s dalsimi 15 ludmi je to o nieco viacej ako tu tvrdis.
    Napokon len tolko: Ked vam niekto povie ze vas je v tyme viacej alebo mate vela ludi tak to neberte ako urazku skor ako pochvalu a svet bude usetreny o par rypavych konverzacii
    Pane bože, bolo to niekedy počas 33. kola, čo som dal na dve minúty z prdele kedula na chat kde bol zizan, fukokobra, ja atď... bola tam aj lilunka, bolo tam aj jedno 11 ročné dievča z Prahy, mali sme tam Russela... mi chceš povedať, že všetci, čo sú na tom multichate sú z jedneho týmu? To máš tak, ja keby som na jednom chate s oxxxom, kassom, travisom, baximom atď. a kecáme normálne, tak ma tiež nebereš za olympica, ako hentých ľudí za FN
    JUST FN STYLE...

  8. #28
    Guest

    Default

    Pozri ci vas hralo 5 alebo 10 a viac je jedno. DOlezite ze ste dobre reprezentovali SVK a aj vdaka vam bola nasa scena nad urovnou. DOkonca keby vam niekto oplatil laskavost z 25. kola tak ste mohli to 29. aj vyhrat (think)
    Last edited by MILAN3333; 06-21-2009 at 10:38 AM.

  9. #29
    Guest

    Default

    Dobre,ale itak neprekonali v počte hráčov olympic alebo staré hc (chuckle) .
    Last edited by Xtml25; 06-21-2009 at 12:33 PM.

  10. #30
    Guest

    Default

    tak ako pisal milan ono v profile moze byt ludi kolko chce, aj ti co pomahali len ale podstatne je to kto kolko urobil a namakal... ale to sa uz v profiloch nerozlisuje ked tam dakto vidi kopu hracov povie si aha tych bolo ako na futbale mohli dat aj viacej, lenze si neuvedomi ze mozno polka z tych ludi hralo denne tak hodinu...

    btw to ze je dakto na nasom chate neznamena este ze ma s nami nieco spolocne, resp ze hra... ten chat pouzivame na bezne pisanie ked sme hrali tak sa vytvoril chat len o hracoch ktori hrali alebo aspon pomahali...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •