Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 121 to 126 of 126
  1. #121
    Guest

    Default

    čo rozpravaš,akurat ty skončiš ked ta lapim. (rofl) Hej a važne to je každemu u piči čo mi tu píšeme šak ani jeden navrh sa zatial nedostal do tc hry. A ani nedostane

  2. #122
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by iihooliganii View Post
    čo rozpravaš,akurat ty skončiš ked ta lapim. (rofl) Hej a važne to je každemu u piči čo mi tu píšeme šak ani jeden navrh sa zatial nedostal do tc hry. A ani nedostane
    zas mas velke reci a maleho vtaka

  3. #123
    Guest

    Default

    a ty si dost drzi chudacik

  4. #124

    Default

    Obnovuju staré téma, protože nechci zakládat nové...

    Chtělo by to více těch doporučených klubů nebo jak je nazvat. Mám na mysli ty, co sou na výběr při malých respektech. Třeba od 100-300respekt, potom je 300-500 a 500-1000. Chtělo by to více. Např. 1000-2500 atd.. atd.. Proč? Protože aspoň někde by se dal potkat člověk. Snad..
    Anebo nějaky filtr klubů, který by ti našel kluby s maximálním respektem pro vstup, který bys zadal.

    A nový chat boj je hrůza. Chtělo by to něco takového ve stylu fight místnosti(mám pocit, že něco takého tu bylo), kde by si vešel a mohl napadnout každého, kdo by tam byl, ale třeba jen v rozmezí +-5% od tvojeho respektu a nemusel si 2 dny čekat, než ti "fighteři" na chatu boji něco přijmou.

  5. #125
    Guest

    Default

    Kukly back

  6. #126
    Guest

    Default

    Souhlasim s popem to je skvelej navrh

    a jeste jedna vec kazdemu hraci povolit 1 kuklu nebyl by to az takovej zasah do hry ale prece jen by se to trochu zlepsilo
    a nebo vratit z5 duveryhodnak kterej by byl misto te kukly

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •