Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 126
  1. #101
    Guest

    Default

    naco mazat fk? cim viac lupezi sa da robit tym lepsie.
    co keby na fk treba 100k stts 25 clenov a za jednu lupez by si nedostal viac ako 1kk ? vsetky lupeze by davali menej penazi.
    vyhody:
    1. netocil by fk kazdy ako ste uz spomenuli
    2. netocilo by sa tolko s kuklami lebo by to nemalo taky efekt (kto by tocil povecme 1kkk penazi na 60 uctov aby mohol sat peniaze?)
    3. hralo by sa viac na staty

    k tomu 3. bodu dodam:
    suhlasim s vzrastom cien statov v nemocnici
    a tie kluby kde by sa nedalo dat ga je super napad

    a nejake zmeny by bodli aj v obrazkoch avatarooc drogag komentaroch pri bitke pri predavkovani nove lupeze moznost zvolit si novy vzhlad stranky nejake vlastne nadstavenia a podobne.

    nech je random... ak ma niekto 20k resp a 20k stts napadne niekoho kto ma 10k resp a 15k stts nech je sanca aby vyhral ten s 15k sttatmi. takto to funguje na bitefighte a bolo by to zaujmavejsie. aspon by sa zbitocne neutocilo v baroch ked ma niekto 100k a jipne 10k lebo by sa bal ze by kvoli randomu zbytocne vela prehral
    nech je
    zatial to je sve :*

    btw: dufam ze to neriesime zbytocne a niekto to posuva tam hore
    Last edited by marcozik114xD; 08-16-2009 at 10:03 PM.

  2. #102
    Guest

    Default

    haha to stym random total kravina napadne 50k dakeho 30k chudaka v bare. keby vyhral dostane tak 2 3k. ale nahodou prehra tak stratí viac. a proste je to pičovina nvm čo takyto chujovy napad možeš mať

    Zatial najsuchší nápad ktorý tu je
    Last edited by madicon; 08-17-2009 at 08:21 AM.

  3. #103

    Default

    inac je spustene oficialne hlasovanie o zmeny v hre, ak ste si nevsimli, tak si vyberte a zahlasujte za zmenu ktora sa Vam osobne lubi:

    http://forum.thecrims.com/polls/1905...change-tc.html
    Olympic member

  4. #104
    Guest

    Default

    marcozik slaby system na napady mas

  5. #105
    Guest

    Default

    neviem s akého dôvodu bol uzatvorený topic kolo37 noale asi sa poďakujeme milhaukovi. čo sa týka tych zmien celkom slušne,ale najviac sa mi páči multiučtovanie cez mozilu

  6. #106
    Guest

    Default

    ale sak to znas bigem chytne amok a uz se vsechno deje samo napr jak napsal ze se mi cez vecer smaze ucet

  7. #107
    Guest

    Default

    Zdravium stare Crims osadenstvo

    Zrusil by som multiaccounting a kazdy nech si hra na svojom piesocku a s pomocou len svojich kamaratov v jdnom GG.
    Zacalo by sa znova hrat na gangy, to co dost hracou chce

  8. #108
    Guest

    Lightbulb

    Ja bych bral pro TC aby se dali posilat peníze myslím si že by to pomohlo treba i kdyby se to dalo posilat jen z kuklel nebo z kukly na hlavnej ucet priklad

    Hla ucet:800 000 na vykoupeni z veznice potreba 8 000 000
    kukla:15 000 000 posle 8 milionu hl uctu a ten se vykoupi (JEN priklad) nic víc mě snad nenapadá

  9. #109
    Guest

    Default

    Vecsia blbost ta fakt nemohla napadnut..To by stratila ta hra zmysel.

  10. #110
    Guest

    Default

    Tak to by bola riadna blbosť potom rešpekty by boli nehorázne velké veď stačilo by mi spraviť 10kukly na ac natočiť nanich cca 40kk a poslat to na čerstvo registrovanú kuklu spravil by som si snou rešpekt 300 kupil w+n nakupil staty a idem huntiť? odveci +toto čo ste spravili teraz že p=ostupne počas kola sa pridavajú lúpeže nieje to zlé. Ale ešte to by ste mohli spraviť aby sa nedalo spraviť ga na tie vstahy pošleš vstach tak da sa iba 1x1 ak chcete ga vs ga pošleš vstach inde aby to bolo trošku logickejšie.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •