Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 126
  1. #11
    Guest

    Default

    TC by prospel podla mna reštart všetko ako bolo v 17. kole.

    každý sa bude vedieť sám dostať na najvyššiu čorku (ac)

    iq taktika, charizma taktika, rdk taktika, tým pádom pojdú lepšie robiť kukly na 1x1 všetci vedia ako sa to robí, hralo by veľa ludí crims, každý by sa snažil vyhrať (kedže už to raz zažil) vyhral by ten čo by najrozumnejšie zorganizoval tým a tieto taktiky dokopy

  2. #12
    Guest

    Default

    podla mna je to jednoduche... staci zrusit fk a nakup statov pripadne ceny zdvihnut tak vysoko ze by sa oplatilo kupovanie len na 1x1 ucty pre ludi ktorich by to fakt bavilo

    osobne zavedenie fk povazujem za najvacsiu chybu v TC co som zazil

  3. #13
    Guest

    Default

    suhlasim so zizanom (nod)

  4. #14
    Guest

    Default

    Nesouhlasim se zizanem z jednoho důvodu. Když sme byli ten rok a půl přibližně bez FK, tak si každej, včetně mně, stěžoval, že se zkrátka nedá narazit na žádnej veřejnej gang a byla to pravda. Něco jako veřejnej gang prakticky neexistovalo. Každej měl vlastní písek na kterym si stavěl bábovičky 46 dní v kuse a na konci vyhrál ten, kdo jich postavil nejvíc. Mě tohle vyhovuje, mam to rád, prostě jít na fk a potkat v tom gangu lidi a ne svoje kukly. Jasně, argumentujete tim, že každej si jenom točí FK a i noobové maj pak velký respekty. Proto si myslim, že to spíš vyřeší zvýšení obtížnosti FK než jeho celkový zrušení. Kdyby to bylo těch 100k, tak si myslim, že oproti dnešních nějakejm 17k potřebnejm na fk, to sou už velký staty, přece jenom ne každej z těch lidí, co teď jsou schopný točit fk, by byl schopnej točit kdyby se zvedla obtížnost. 100k neni málo když to tak vezmete.
    Nám dneska trvá udělat si FK účet přibližně 2 - 3 dny na začátku kola (podle chuti hrát a podle rychlosti serverů). Teď koukám do český a slovenský topky a vidim třeba turistku nebo babinskýho, svk1blood a palika, kterejm to může trvat například 10 dní. A kdyby se to zvýšilo, tak nám to bude trvat třeba těch 10 dní než si uděláme účet na fk a jak dlouho by to trvalo potom jim? Prostě na FK by se nedostal každej. A pak si představte ty staty z GA, kdyby tam bylo 20 účtů a každej měl 100k statů. Potom by se dostali do basy a 10% statů dole... Kdo by se na fk dostal, musel by se na něm taky udržet a to by taky nebylo jednoduchý.

  5. #15
    Guest

    Default

    najzakladnejsia vec je zrusit to nakupovanie statov alebo zdvihnut cenu za nakupovanie

  6. #16
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Slovakia
    Posts
    79

    Default

    By som bol zvedavý aký trapko mi to zmazal. Tu človek ani nemôže mať vlastný názor lebo hneď je to zlé. Neviem načo potom je tu tento topic asi na bbc. Zmrdi

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PoweredByMadicon View Post
    By som bol zvedavý aký trapko mi to zmazal. Tu človek ani nemôže mať vlastný názor lebo hneď je to zlé. Neviem načo potom je tu tento topic asi na bbc. Zmrdi
    Poprvé chovaj sa slušne...
    K tomu tvojmu postu že serú na hráčov a ide im len o zárobky... komu by nešlo?
    A nepočúvajú hráčov? Teraz chcete zrušiť FK a predtým vačšina hráčov plakala ay ju dali do hry.
    Proste vám sa vyhovieť nikdy nedá... vždy bude niekto nespokojný...

  8. #18
    Guest

    Default

    a z akeho dovodu si mu vymazal jeho prispevok?

  9. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Slovakia
    Posts
    79

    Default

    Vieš ako sa hovorí, chovaj sa k druhému tak ako chceš aby sa on choval k tebe. Bol to môj názor, bol pravdivý, nebol to offtopic tak neviem prečo to niekto zmazal. A ja nehovorím o tých zmenách ako je fk a podobne. Ale najprv to bolo zrušenie prenosu menšej sumy kreditov. Vtedy veľa hráčov prišlo o peniaze v "drobnom" . Teraz celkové zrušenie prenášania kreditov. To len núti hráčov kupovať kredity. Bez odmien je to menej zaujímavé aj keď sa používali na prenos. Kľudne to mohli upraviť tak aby tomu nebolo ale jednoduchšie je to zmazať. Stále pribúdajú nové a nové reklami. Pár kôl dozadu bolo oveľa viac hráčov aktívnych potom si to pokazili, a teraz sa snažia vytiahnuť zo sračiek aj ked pri každom pohybe ich to ťahá len dole. toť vše

  10. #20
    Guest

    Default

    Ja som ti zmazal ten topic, lebo som chcel pocut nazor ake by hraci privitali zmeny resp. coby sa muselo zmenit aby sa vratili a tvoj post bol k veci nebol. Nebol tam abysolutne ziadny navrh, skratka nic. Tvoje posty su stale len o tom ako by mali vsetci prestat hrat TC a obycajne kritizovanie. Uz ked chces kritizovat tak pouzi aspon konstruktivnu kritiku nie ako je vsetko blbe a nahovno. Ale suhlasim s tym, ze developeri nerobia dobre zmeny v poslednych kolach je to katastrofalne pre obycajnych hracov.

    Dalej uz poprosim k teme...
    Last edited by MILAN3333; 07-05-2009 at 11:55 AM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •