Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 126
  1. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Slovakia
    Posts
    79

    Default

    Však to bolo k téme. Napísal som že nech zmenia prístup k hre a potom až hru. Ale tak radšej to robiť naopak veď prečo ne. A ja nehovorím aby to nikto nehral

  2. #22
    Guest

    Default

    hmm.. tak zrušiť fk? tak to neviem presne.. začal som hrať crims v 20kole keď bol deň tuším 154 a aj to mam len matné spomienky a vtedy fk nebolo takže ani mi nechýbalo no ale itak zrušiť ho a znova dať sem tie staré veci by nebolo zle ale znova by boli rešpekty dosť vysoké a myslim si že aj kôli tomu dali fk a zvyšili náročnosť na ac.. a ešte by mohlo sa aj niečo iné robiť v tc ako uš povedal bigem.Toi stým kupovanie statovj buď zrušiť alebo dať vysoké ceny aby sa to ani neoplatilo robiť a s Laadom súhlasim to ie mi lezie nanervy a ff je bezva.+ načo to sem vôbec píšeme? budu sa stým vôbec zaoberať?
    Last edited by Xtml25; 07-05-2009 at 01:01 PM.

  3. #23
    Guest

    Default

    Zaobírat se s tím budou, ale jen v tom případě, že se tenhle topic ještě trochu rozšíří, přibyde sem víc názorů od víc lidí, potom si k tomu sedne někdo z moderátorů, vypíše si do bodů všechny návrhy, procentuálně si je seřadí podle počtu lidí od kterých ten daný návrh vzešel, čímž zjistí, co chtěj hráči nejvíc a zároveň tím vytvoří zprávu pro developery, kterou potom napíše na fórum pro členy TC Crew, hodí pod to pár otázek typu zda jsou ochotný províst některý z těch změn, kdy jsou ochotný províst některý z těch změn, proč nejsou ochotný províst některý z těch změn atd. a stručně nám sem napíše odpovědi developerů.

  4. #24
    Guest

    Default

    bigem a kto vlastne chcel fk? pokial viem ziadna anketa sa nerobila vtedy.... hej je pravda ze ked bolo ac kazdy mal vlastny gang ale teraz je to nebodaj inak? kazdy ma svoj fk gang len sa to o par dni posunulo... robi sa verejny fk gang na zaciatku kola ale takisto byval aj verejny ac gang... ja si myslim ze je to to iste len je tam ten rozddiel ze fk ti dava zbytocne vela penazi... a ked si to tak vo vseobecnosti vezmem ako sa zaviedlo fk zacala z mojho pohladu v TC rast "kriminalita" , vela klamstiev podvodov pokusov o hacky atd... nechcem povedat ze predtym to bolo inak ale teraz este viac. Teraz kto robi fk gang v podstate ho aj milkuje je malokto taky co to nerobi

    Inak k tomu nakupu statov... uz som to par ludom hovoril.. Ako zaviedli fk nikoho nenapadlo milkovat peniaze nakupom statov, co neviem pochopit pretoze predtym vsetci robili rdk co bolo skoro to iste... neviem ci su hraci az tak hlupi ze ich to netrklo, par teamov to pouzilo a potom sa to rozbehlo vo velkom ked kazdy zistil ako na to. Tym chcem povedat ze keby sa zrusil nakup statov 95% ludi by nemalo sajnu aku taktiku zvolit aby mohli pomyslat na top...

    ale to bolo az moc konstatovania od temy... chcel som tym len povedat to ze dobrych hracov treba hladat v kolach ked sa zavadzaju nove pravidla ktore z velkej casti menia hru tak sa ukaze kto je dobry a kto nie. Nechcem podcenovat kvalitu hracov a teamov co sa umiestnili popredne 3-4 kola na poprednych miestach ale myslim si ze tie teamy predtym nezaznamenali nejaky prevratny uspech... Okopirovali taktiku pouzitu od minulych kol a akurat zohnali viacej ludi aby to mohli urobit v este vacsom...

    Zmena hry prinesie len pozitivum v momentalnej situacii. Moj navrh je zrusit fk potom bud vratit milk jedneho statu pri nakupe statov a vyssie zdrazenie ceny statu alebo uplne zrusenie nakupov.
    Mozno by nebolo zle uplne prerobit system drog, zavies nejake nove pomenit produkciu budov niektore drogy odstranit nejake pridat, mozno by pomohlo zkomplikovat hlavy hracov aj tym ze by sa zaviedli vyssie zarobky slapiek ako tomu bolo pred 19kolom, aby sa sami rozhodli ci pojdu viac na slapky alebo na lodky vsetko by tu vsak zaviselo od poctu lodiek a od vynosnosti kuriev. A nebolo by zle zaviest aj novu postavu na hlavne ucty ktora by mala hlavne staty iq a charizmu.
    A tiez by mali byt zrusene zbrane v bitkach, mali nby byt ucinne len na lupeze, pretoze si myslim ze ten wulkan hadze nelogicky poskodenie a casto sa stane ze vyhra aj slabsi, co neni az tak ferove si myslim. A tiez suhlasim s milanovym navrhom o tych vztahoch, pri brani do gangu by mal byt taky vztah cez ktory sa neda napadnut

    Ono zmien by sa patrilo viacej napr aj taky hunt opat prinavratit ale zase ked polovica ludi ma na hunt botov tak neviem ci sa to oplati.
    Last edited by zizan1; 07-06-2009 at 01:10 AM.

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1 View Post
    bigem a kto vlastne chcel fk? pokial viem ziadna anketa sa nerobila vtedy.... hej je pravda ze ked bolo ac kazdy mal vlastny gang ale teraz je to nebodaj inak? kazdy ma svoj fk gang len sa to o par dni posunulo... robi sa verejny fk gang na zaciatku kola ale takisto byval aj verejny ac gang... ja si myslim ze je to to iste len je tam ten rozddiel ze fk ti dava zbytocne vela penazi... a ked si to tak vo vseobecnosti vezmem ako sa zaviedlo fk zacala z mojho pohladu v TC rast "kriminalita" , vela klamstiev podvodov pokusov o hacky atd... nechcem povedat ze predtym to bolo inak ale teraz este viac. Teraz kto robi fk gang v podstate ho aj milkuje je malokto taky co to nerobi
    ... a přesně to si myslim, že by vyřešilo zvýšení obtížnosti FK. Kdo chtěl FK? Dobrá otázka. Řekl bych, že ho chtěli všichni, který chtěli změnu. Ty si to FK chtěl taky a netvrď že ne, netvrď že si se na to netěšil až si to zkusíš. Začal si hrát prakticky chvilku po mně, předtim si nikdy FK neviděl, tak si myslim, že je jasný, že sis to chtěl minimálně zkusit. Stejně tak jako já. Začal sem hrát ještě před zrušením FK, ale byla to pro mě jedna z loupeží, na který mi bylo jasný že se nedostanu i kdybych se na hlavu stavěl. Každá nová a větší/těžší loupež je oživovák a krok dobrym směrem.

    Když sem jako malej na starý 486 hrál Duke Nukem, tak sem se těšil, až se mi otevřou nový možnosti, nový levely, uvidim, co je tam jinýho, co víc tam můžu atd. byl sem nadšenej z levelu kdy se daly na šlapky u tyčí házet peníze. A přesně na tomhle stojí každá hra na PC. Na otevírání nových možností. Čím víc možností, tím lepší hra. Je ale důležitý si rozmyslet, jestli se ty možnosti poskytnou hráčům "zadarmo" tak, jak je tomu teď u fk kdy ti stačí 17k +- a nebo jestli se budou muset snažit aby se dostali na další level. Je to jako když hraješ hru s cheatama... běháš si chvilku po městě, máš všechny zbraně, seš nesmrtelnej, máš tank co ti spadl z nebe ale po hodině od toho vstaneš a jdeš radši ven, protože to je nuda. Proto jsem pro zvýšení obtížnosti FK a vidim to v momentální situaci jako jedinou zaručeně dobrou změnu.

    Edit:
    Teď mě tak napadlo, když sem se rozepsal o těch levlech... Že by se tu vlastně mohli vytvořit, když tu žádný nejsou. Aby hráč mohl na nějakou loupež, musel by na ní mít jak staty, tak zároveň level, ten by se mohl určovat podle všeho možnýho, já nevim, např. na druhej lvl by bylo potřeba 20 vražd, na třetí 50 budov atd. Co level, to víc možností... Nevim, na prvnim levelu bys nemohl třeba napadat a mohl bys jen sólovky, na druhym bys mohl napadat jen lidi na stejnym levelu jako seš ty, na třetim by se ti otevřeli jednoduchý gangovky, na čtvrtym by se ti otevřela možnost ga atd. atd. atd.... Je to můj momentální nápad, tak mi to pls okomentujte. Díky
    Last edited by Bigem4Ever; 07-06-2009 at 12:19 AM.

  6. #26
    Guest

    Default

    to s tymi levelmi sa mi paci, to by sa aj mohlo zaviest, hlavne na to napadanie ale potom by mohlo byt problem pri presavani kukiel

  7. #27

    Default

    navrat k 17.kolu

  8. #28
    Guest

    Default

    Ty by si začal hrát, kdyby se všechno vrátilo tak, jak to bylo v 17. kole?

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1 View Post
    to s tymi levelmi sa mi paci, to by sa aj mohlo zaviest, hlavne na to napadanie ale potom by mohlo byt problem pri presavani kukiel
    Přesně tak, byl by problém s přesáváním kukel a to si myslim je přesně to, co kazí tuhle hru => kukly. Všichni si stěžujou, že každej krade jen se svýma kuklama (nebo já si aspoň stěžuju ), ale přitom nikdo je nechce nijak omezit. Myslim si, že omezení kukel by bylo jen k prospěchu.

  10. #30
    Guest

    Default

    nič netreba treba to dať tak jak to bolo a hotovo. myslíš bigem žeby zizan o5hral alebo zigac a ty starší hráči? možno dva kola a potom sme tam kde sme boli znova sa objaví taktika ktorú potom budú viuživať polka tc tak načo je dobre znova to meniť myslím že starý hráči sú zvyknutý na tie staré taktiky a to treba dať s5! nič viac nič menej.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •