Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: Ban

  1. #1
    Guest

    Default Ban

    Ahoj, dostal jsem ban, a vůbec nevím proč. Dnes kolem poledne jsem si na chvilku odskočil, pak přijdu a když se chci přihlásit ukáže se mi toto :
    Uživatel má zakázán přístup, pro porušení pravidla Suspected bot, case reported to abuse crew to investigate.
    Vůbec nevím o co se jedná.. zřejmě mě podezříváte z použití nějakého botu . Jen říkám že já žádné boty nepoužívám a že chci hrát . Nick na kterém je ban je Fousliez. Prosím o nějaké prošetření a o unban, neboť sem v tom zcela nevině.
    Last edited by wodafone11; 07-04-2009 at 05:53 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Ano je dost mozne, ze si otm nevinne. V poslednej dobe som videl par pripadov, ale na fore ti s tym nic nepomozeme. Musisi napisat na
    http://support.thecrims.com/

  3. #3
    Guest

    Default ban

    Díky, jdu zkusit tam napsat, i když nevím kam neboť neumím anglicky . Snad si nějak poradím.

  4. #4
    Guest

    Default

    Ak si neporadis tak mi napsi do mojej GB aebo pomocou PM tvoj kontakt na skype a zrobime daco

  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Slovakia
    Posts
    79

    Default

    Ajtak ťa neodbanujú mám stým skúsenosť. Ak to máš na nick tak si zrob nový. ak na ip tak

  6. #6
    Guest

    Default

    Zrejme si nespravil potrebne krorky aby ta odbanovali. Pokial viem tak uz par ludi odbanovali len treba napisat na spravne miesto

  7. #7

    Question ban

    Ahoj Milane, mohl by jsi mi pomoci pres ten skype? ja to nejak nezvladl . Muj skype je: Fousliez

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •