Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default Mi s-a spart contul..

    Azi in jurul orel 13-14 mi s-a spart contul si s-au cheltuit banii pe nimic practic ( 40 mil $ ) tin sa mentionez ca eram pe locul 10 international si 1 ro..si as vrea sa stiu daca pot sa mai recuperez ceva? am si ip-ul respectivului, eu sunt din iasi si am jucat de pe contul mStR numai pe ip din iasi, fiberlink si am dat un whois pe ip care mi-a intrat pe cont si e din constantza, daca ma puteti ajuta v-as fi recunoscator ..

  2. #2
    Guest

    Default

    nssc iar faci d-astea ? ))))

  3. #3
    Guest

    Default

    ma gandeam eu ) e mana lu nssc nu are chef de munca si fura de la altii

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Salut, aici găseşti toate informaţiile necesare: http://forum.thecrims.com/support-ro...rew-forum.html

    Abuse - Reports Only - completezi toate câmpurile cu informaţiile care ţi se cer şi vei primi un răspuns. De recuperat din păcate nu se poate recupera nimic, dar vinovatul va fi pedepsit.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    306

    Default

    Aduceti probe ma , ca va dau in judecata de bagabonti ce sunteti )).

  6. #6
    Guest

    Default

    si era pe 1 ro (

  7. #7
    Guest

    Default

    Regula 1. Esti unicul responsabil pentru contul tau. Contul tau nu va fi niciodata restaurat la valori precedente, decat in cazul in care, problema a fost cauzata de catre TC Crew.
    Regula 3. Nu ai voie sa iti imparti contul cu altcineva, sau sa joci cu altcineva pe cont, decat in cazul in care folosesti optiunea Prieteni de Incredere.
    Regula 14. Actiunile facute de un amic de incredere pe si de pe contul tau sunt considerate ca facute de tine. ( cu retrimitere la regula 1)

    Asadar poti recupera doar cioburile contului spart .Totusi ,s-au inventat Picatura sau Poxipoll. Dar nu iti recomand sa le folosesti pentru a-ti repara contul ,ci mai degraba sa joci singur pe cont.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •