Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Respect!

  1. #1
    Guest

    Exclamation Respect!

    Am si eu o foarte mare intrebare. Mai este vreo metoda de a face respect in afara de a da spargere k disperatul? Vad unii k fac kte 20.000 respect intr`o zi si nu inteleg cum. Multumesc!
    Last edited by Ceausescu; 07-15-2009 at 01:58 AM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Hmmm...daca te invatam cum sa faci si tu citeva zeci de mii respect intr-o noapte ,o pun altii de "revolutie"...iar impuscaturi ,iar mineriade,iar trandafiri si dosare ...
    Totusi ,iti dau o sugestie . In jocul asta exista fabrici de droguri si tirfe ...mai exista si asa-zisii "iepuri". Intereseaza-te la ce servesc toate acestea

  3. #3
    Guest

    Default

    Totusi Dani ,puteai sa-i explici ce sunt aia "iepuri" daca tot ai deschis subiectu... in fine.. hai ca ii povestesc eu,dar nu prea amanuntzit ca n-am timp si nici chef....



    deci... ca sa cresti in respect ar trebuii sa faci skill( forta,inteligenta,carisma,toleranta ) pentru fk ( FORT KNOX ) ...

    eu iti sugerez sa incepi cu 18 conturi... le ridici pe toate simultan ( in acelasi timp ) de mpt( manipuleaza piata tranzactiilor ) dupa care transferi skillu prin atac (1x1) sau GA (gang-atac) pe 10 conturi... dai AC ( al capone ) cu conturile alea... iar dupa iti transferi pe un singur cont tot skillu ( sa spunem ca ai 4k pe fiecare cont * 10 conturi de ac = 40k skill,adica tu iti bagi pe main undeva la 35-36k .. si vouila ai de FK... te bagi intr-un gang de FK si dai FK pana nu mai ai bilete...



    Bafta!
    Last edited by nelutzu; 07-15-2009 at 10:11 PM.

  4. #4
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    topicul strategii e facut special pentru asta.
    daca voi vreti sa vorbiti de 100 de ori acelasi lucru...

  5. #5
    Guest

    Default

    grudge. sunt incepatori... ei nu stiu ce sa citeasca... intelegi... ? dar in curand ma voi plictisii sa le tot spun la fiecare in parte ... )

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nelutzu View Post
    grudge. sunt incepatori... ei nu stiu ce sa citeasca... intelegi... ? dar in curand ma voi plictisii sa le tot spun la fiecare in parte ... )
    ce treaba are cititul unui forum cu faptul ca esti incepator? sunt comozi ma prefera sa deschida un topic nou unde asteapta totul de`a gata decat sa caute putin . Chiar daca le explici... degeaba o faceti ..trust me..

  7. #7
    Guest

    Default

    Exact de aceea n-am dorit sa dau mai multe explicatii...doar eu am dezbatut mai pe larg problema iepurilor de vreo 3 ori la rubrica "Strategii" ,altii chiar de mai multe ori . Incep sa-i inteleg pe cei care s-au plictisit sa tot explice...oricum ,n-am mai vazut de mult un incepator care sa joace corect. Crezi ca va baga cineva in seama explicatiile noastre pe forum ? Neah...majoritatea invata singuri pe strada sa minta ca vor gang ,sa atace ,sa se injure pina fac spume...ce daca nu vor depasi 10k respect ? Se vor minti ca se distreaza...
    Daca ii dam "mura-n gura" ,nu cred va baga la cap ...pe cind daca ii spun sa caute singur ,exista o sansa la suta sa ii trezesc curiozitatea ,si atunci poate va invata jocul

  8. #8
    Guest

    Default

    corect... aici sunt din nou de acord cu tine :P

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by nelutzu View Post
    Totusi Dani ,puteai sa-i explici ce sunt aia "iepuri" daca tot ai deschis subiectu... in fine.. hai ca ii povestesc eu,dar nu prea amanuntzit ca n-am timp si nici chef....



    deci... ca sa cresti in respect ar trebuii sa faci skill( forta,inteligenta,carisma,toleranta ) pentru fk ( FORT KNOX ) ...

    eu iti sugerez sa incepi cu 18 conturi... le ridici pe toate simultan ( in acelasi timp ) de mpt( manipuleaza piata tranzactiilor ) dupa care transferi skillu prin atac (1x1) sau GA (gang-atac) pe 10 conturi... dai AC ( al capone ) cu conturile alea... iar dupa iti transferi pe un singur cont tot skillu ( sa spunem ca ai 4k pe fiecare cont * 10 conturi de ac = 40k skill,adica tu iti bagi pe main undeva la 35-36k .. si vouila ai de FK... te bagi intr-un gang de FK si dai FK pana nu mai ai bilete...



    Bafta!
    salut, am facut acum 4 conturi(atatea mailuri am) care le am trecut pe modul iepure, am o intrebare, poate prosteasca pt voi, dar cum fac sa transfer skill pe contul meu care nu e setat pe iepure?? sau daca poate cineva sa ma lamureasca pe mess axel_mark_18 multumesc

  10. #10
    Guest

    Default

    ^ te ataci cu iepurii pe contul mare

    referitor la prima intrebare.. primul post din acest topic. zici ca nu vrei sa ataci ca disperatul ? alta sansa nu ai sa faci respect mare. aia de ii vezi prin top stau 23/24/7 online, nu au mama nu au tata. se stiu cazuri cand unii erau sa ramana repetenti din cauza absentelor de la scoala pentru a juca thecrims. astia sunt cazurile extreme. iar altii se grupeaza cate 2-3-4-5 pe cont, si cresc iepuri non-stop, pun ceasuri sa sune cand vin vapoare noaptea, etc.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •