Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Default BUG z respem i fabrykami

    Kupiłem budynki i połowa kasy oczywiście poszła w respa, jednak statystyki w thecrims tego nie pojmują. W rankingach odejmuje się resp który zostaje z budynków. Żeby postawić sprawę jaśniej:

    - Gdy zaloguje się na konto mój resp jest normalny
    - Gdy włacze zakładke statystyki na moich kontach jest o 400 respa mniej, ponieważ statystyki nie obliczają tego, że włozyłem tą kase w budynki i połowa kasy jest doliczana do respa.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Prawdopodobnie statystyki nie zdażyły sie zaktualizować, zwykle aktualizuja sie raz na max 15 min, możliwe ze jakies opoznienia na serwerze ;]
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL View Post
    Prawdopodobnie statystyki nie zdażyły sie zaktualizować, zwykle aktualizuja sie raz na max 15 min, możliwe ze jakies opoznienia na serwerze ;]
    no juz dwa dni coś nie chcą się zaktualizować. Czasami resp z konta podnosi sie w statystykach do tego dobrego, niestety po kilkunastu minutach jest to samo.. Po prostu statystyki nie rozumiejątego, że polowa kasy z fabryk idzie w respa..

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by PAForever View Post
    no juz dwa dni coś nie chcą się zaktualizować. Czasami resp z konta podnosi sie w statystykach do tego dobrego, niestety po kilkunastu minutach jest to samo.. Po prostu statystyki nie rozumiejątego, że polowa kasy z fabryk idzie w respa..

    ziomek, uspokuj sie, bo nerwy szkodza pieknosci. wszystko bedzie ok. server jest z deka opozniony, bo mi tez od 2 dni statystyki sie nie aktualizuja:/. trzeba troche cierpliwosci i bedzie wszystko ok

  5. #5
    Guest

    Default

    Bo jak ładujesz kasę w budynki to resp nie spada tak ze 1kk kasy =100 respa

    I jeśli później sprzedaż all budynki statystyki będą zgodne z respem a na razie nie masz na co liczyć

  6. #6
    Guest

    Default

    o chuj wam chodzi :O

    na tym etapie edycji nie jest wazny resp, wiec po chuj sie klocicie z "serwerem" o 400 respa...

    Resp sie liczy na koniec edy


    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •