Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Cool çete ya da team kurmak isteyenler

EVET ARKADAŞLAR BAŞLIKTA DA BELİRTTİĞİM GİBİ ÇETE KURMAK İSTEYENLER MSN İLE İRTİBATA GEÇECEĞİZ ÇOK GÜÇLÜ OLURSAK VE FAZLA SAYIDA OLURSAK BİR TEAM BİLE KURABİLİRİZ EVET NEDEN OLMASIN Kİ ARTIK TÜRKLERİN TOP20'DE OLMA ZAMANI GELMEDİ Mİ?BU SEZON OLMASA DA BİR DAHAKİ SEZONA ÇOK GÜZEL ÇETE KURABİLİRİZ TABİ OYUNUN İLK GÜNÜ ÇETE KURULACAĞI İÇİN HERKESİN HAZIR OLMASINI DİLERİM EVET DAHA ÖNCE DE BELİRTTİĞİM GİBİ MSN İLE İRTİBAT KURACAĞIZ HERKESE AÇIĞIM

Msn:[email protected] karışık geldiyse siz yazın ben eklerim xD

Umarım bu konudan güzel bir iş çıkar

Guest

çete arayanlar yada çetesine üye arayanlar bölümüne yazabilirdin bunu

o konu eskidi ya hem ben sadece 1 çete kurcam yane büyük bi çete olmak istiom daha iyi olur

Guest

Quote Originally Posted by 7mseni1kere View Post
    EVET ARKADAŞLAR BAŞLIKTA DA BELİRTTİĞİM GİBİ ÇETE KURMAK İSTEYENLER MSN İLE İRTİBATA GEÇECEĞİZ ÇOK GÜÇLÜ OLURSAK VE FAZLA SAYIDA OLURSAK BİR TEAM BİLE KURABİLİRİZ EVET NEDEN OLMASIN Kİ ARTIK TÜRKLERİN TOP20'DE OLMA ZAMANI GELMEDİ Mİ?BU SEZON OLMASA DA BİR DAHAKİ SEZONA ÇOK GÜZEL ÇETE KURABİLİRİZ TABİ OYUNUN İLK GÜNÜ ÇETE KURULACAĞI İÇİN HERKESİN HAZIR OLMASINI DİLERİM EVET DAHA ÖNCE DE BELİRTTİĞİM GİBİ MSN İLE İRTİBAT KURACAĞIZ HERKESE AÇIĞIM

Msn:[email protected] karışık geldiyse siz yazın ben eklerim xD

Umarım bu konudan güzel bir iş çıkar
    Forumdan adam bulursun inş sanmıyorum ama

türkler de hiç foruma uğramıyo ki 10 kişiden 1i anca foruma gelio gelse de çoğu geyik için :S

ya ben türklerin bu oyunu çok ii bildiklerinden şüpheliyim açıkçası kimisi 1-2 sezon oynarr bırakır kimisi gider meydanda çete war der adam döver ama gelin şu çeteyi kuralım diyen yok o yüzden bütün forumlarda thecrims ile ilgili duyuru yapacağım ve elimden geldiğince oyuna oyuncu kazandırmaya çalışacağım herkes söylediklerimi dikkate alsaydı şimdi türklerde ilerleme söz konusu olabilirdi ama bu söz konusu bile olamaz bakıyorum da hep aynı kişiler top10'da kimse demiyor ki ya gelin biz de çete kuralım güzel güzel kasalım deseler bile 1 gün sonra çeteden çıkıyorlar neyse herkes dediğimi anlamıştır umarım şimdilik diyeceklerim bu kadar yanlışım varsa düzeltin ama türklerin thecrims anlayışı yok bazı harici 10-15 kişi dışında