Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Guest

    Default Cum se foloseste modul iepure?

    Imi puteti spune si mie mai exact cum se foloseste modul iepure si cu ce ajuta?

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Ceausescu View Post
    Imi puteti spune si mie mai exact cum se foloseste modul iepure si cu ce ajuta?
    S-a tot raspuns la aceasta intrebare ...de ce nu citesti celelalte topicuri ? Din pacate ,Knowledgebase nu contine si explicatia pentru "modul iepure" .Totusi ,se gasesc destule informatii legate de aceasta optiune.

    "Aceasta optiune iti permite sa joci pe acest cont impreuna cu prietenii tai. Un cont setat la acest mod nu este protejat de regulament, insa esti obligat sa respecti regulile cu exceptiile definite mai sus.
    Conturile setate la modul iepure nu vor fi incluse in statisticile jocului prin urmare nu pot castiga runda.
    Atentie! Aceasta actiune este ireversibila. Un cont setat la modul iepure nu mai poate fi schimbat la modul normal.
    Atentie! Aceasta optiune este doar pentru jucatorii experimentati!" ( explicatii date la apasarea butonului <Seteaza modul iepurelui>).

    Citeste si topicul "Rabbit Mode " ,deschis de NoraG (http://forum.thecrims.com/support-ro...t=modul+iepure ) sau "Ghid General " -
    ButoiuCuBere10 (http://forum.thecrims.com/support-ro...d-general.html)

    Un cont setat in modul iepure se poate folosi ca orice cont normal folosit ca iepure , pentru a creste userul principal prin diverse moduri :

    1.)Transfer de skill prin atacuri individuale sau gang-attack pe userul principal ori invers ,userul principal ataca iepurii.A doua varianta nu este indicata ,deoarece apare un consum nejustificat al biletelor userului principal .Se mai poate folosi si prin introducerea unui iepure intr-un alt gang mai slab , folosind drept user de contact cu gangul respectiv in vederea lansarii GA-urilor . Totusi ,un lider de gang cit de cit inteligent nu l-ar baga in gang ,deoarece conturile setate in modul iepure ,nefiind incluse in satistici ,au o caracteristica definitorie - la profil apare doar "#" ,semnul diez nefiind urmat de locul ocupat in clasament ;
    2.)Transfer de bani pe userul principal - pentru asta ai nevoie de iepuri cu bani . Contul principal cumpara droguri (preferabil heroina ,deoarece este cel mai scump drog ) , le introduce la vinzare in barul sau clubul propriu la cel mai mare pret ,iar iepurii le consuma...normal , contracost...vorba proverbului "iepure ,iepure...dar morcovii-s pe bani !"
    3.)Transfer de droguri in vederea vinzarii la docuri ,cind un vapor cumpara respectivul tip de droguri . Cind un vapor cumpara ,drogul respectiv se scumpeste ,in plus nu se mai achita taxa de 5% catre dealer . Prin acest artificiu economic , userul principal cistiga considerabil . In acest caz ,iepurii trebuie sa aiba ,normal ,droguri ...evident ,fie din productia fabricilor proprii ,fie din cumpararea lor de la dealer ,anterioara momentului vinzarii. Iepurele le revinde la dealer ,iar userul principal le cumpara . Acest transfer se recomanda jucatorilor rapizi ,in caz contrar drogurile respective pot fi cumparate de vreun "Speedy Gonzales" .Timpul scurs intre cele doua actiuni trebuie sa fie de citeva zecimi de secunda (5-7 zecimi) .In cazul in care pagina "dealer de droguri" nu se actualizeaza pina in 5 zecimi de secunda ,poti da vina pe ghinion ...

    Un cont setat in modul iepure isi are rostul DOAR DACA respectivul cont este folosit de mai multi useri . In cazul in care joci singur nu te deranja...modul iepure poate aduce doar neajunsuri ,mai ales ca aceasta actiune de setare este ireversibila .

    Mult succes ! Si ,pentru incurajare , "mult stimate si iubite...intreaga clasa muncitoare iepureasca ne angajam solemn sa facem totul in vederea indeplinirii obiectivelor marete ,pentru o productie record de betacaroten la hectarul de morcovi cultivati , pentru propasirea intregului popor urecheat pe cele mai inalte culmi ale donarii de skill , cersetoriei de gang pe strada si injuraturilor cu alti iepuroi dusmani de clasa . Totodata ,sa spunem un NU hotarit clasei asupritoare de HunterBoti ! "
    Last edited by bocanilla; 07-25-2009 at 10:55 AM.

  3. #3
    Guest

    Default

    cum imi fac cont secundar? eu asta nu am inteles...

  4. #4
    Guest

    Default

    =)) nici nu ma obosesc sa explic..toti am fost incepatori dar sunt unii ''prea'' )

  5. #5
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    citeste citeste...
    nu e rea vointa din partea mea ca nu iti raspund, pur si simplu scrie tot in pagina de joc.
    Ps te duci la pagina de profil, dai activeaza mod iepure si inca o data activeaza mod iepure...
    vad ca bocanila are prea mult timp liber...

  6. #6
    Guest

    Default

    [QUOTE=Grudge;153129]citeste citeste...
    nu e rea vointa din partea mea ca nu iti raspund, pur si simplu scrie tot in pagina de joc.
    Ps te duci la pagina de profil, dai activeaza mod iepure si inca o data activeaza mod iepure...
    QUOTE]
    Daca ai fi avut bunavointa sa citesti explicatia mea ,ai fi putut observa ca am argumentat-o inclusiv cu textul acela...

    Quote Originally Posted by Grudge View Post
    vad ca bocanila are prea mult timp liber...

    Tu de ce n-ai timp liber ? "Ti-ai consumat minutele" pe strada ,cind il injurai pe Bocanilla "sold la sold" cu prietenul tau quaresma ? Permite-mi sa-ti dau un sfat , Liviu : atita timp cit atitudinea ta numai de moderator nu este ,abtine-te de la comentarii rautacioase .Uite ca eu nu m-am putut abtine sa-ti raspund , dar vei avea dreptul sa comentezi atunci cind vei fi dat macar pe sfert expicatiile pe care le-am oferit eu pe forum ,de-a lungul timpului . Clar ?
    Nici din partea mea nu va fi rea vointa cind nu te voi mai baga in seama ,pur si simplu m-am plictisit sa tot raspund la provocari... mai bine multumeste-i lui Bocanilla ca a facut in timpul liber ce ar fi trebuit tu sa faci pentru creditele primite ,si lasa-l in pace s-o mai faca si alta data
    Last edited by bocanilla; 07-25-2009 at 07:58 AM.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Ceausescu View Post
    cum imi fac cont secundar? eu asta nu am inteles...
    Cum se creeaza orice cont . Faci in prealabil o adresa de mail pe care urmeaza sa inregistrezi contul ,apoi urmezi instructiunile ...
    In general ,numarul de conturi secundare trebuie sa fie multiplu de numarul userilor necesari pentru a da spargerile prin care preconizezi sa-ti cresti acesti useri .De exemplu ,daca vrei sa dai AC cu iepurii ,numarul de urecheati va fi multiplu de 10 .

  8. #8
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    si eu iti zic ca te repeti.
    raspunsurile pe care le dai tu sunt de 2-3-4 ori pe forum trebuie doar sa cauti.
    Acum ar mai lipsi sa iti faci iepuri, sa pui intrebari si sa iti raspunzi singur aici pe forum.

    in fine apreciez ajutorul tau, si al lui alkoo de asemenea.

  9. #9
    Guest

    Default

    Liviule , dimineatza chiar ma plictisesc de aia ii ajut )

  10. #10
    Guest

    Default

    Dupa cum am promis ,nu-ti voi raspunde dupa cum meriti . In schimb ,voi continua sa raspund intrebarilor legate de joc .Sper ca si Alkoo sa continue . Totodata ,ar fi bine sa ne ajuti si tu ,nu doar sa ne incurci .Din punctul meu de vedere ,aceasta discutie in contradictoriu este incheiata .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •